Adwokat Łódź

Polecamy prawników i adwokatów.
Awatar użytkownika
Dżamila_70
Posty: 2
Rejestracja: 26 gru 2019, 19:12

Adwokat Łódź

Post autor: Dżamila_70 »

Znacie jakiegoś godnego polecenia adwokata w Łodzi? Szukam kogoś dobrego, kto pomoże mi i odpowie na kilka pytań.
Awatar użytkownika
hadriana80
Posty: 2
Rejestracja: 29 gru 2019, 3:22

Re: Adwokat Łódź

Post autor: hadriana80 »

Jeśli szukasz dobrego adwokata, to Łódź ma poradniasalomon.pl, to najlepsi specjaliści w mieście. Sprawdź, na pewno ci pomogą.
Awatar użytkownika
Maksik
Posty: 99
Rejestracja: 02 paź 2019, 17:34

Re: Adwokat Łódź

Post autor: Maksik »

mecenas Mariusz Olężałek, jest najlepszy od prawa karnego, to wyga
Awatar użytkownika
oja
Posty: 117
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:56

Re: Adwokat Łódź

Post autor: oja »

Ja natomiast polecam Ci adwokatahttps://www.adwokaci-reck.pl/ ma świetne podejście do klienta, jest pomocny, wszystko szczegółowo wyjaśnia i generalnie nie miałam żadnych problemów z porozumieniem się. Na rozprawach aktywny i przygotowany, a to dla mnie naprawdę ważna kwestia.
Awatar użytkownika
nosleep
Posty: 152
Rejestracja: 23 sie 2019, 15:31

Re: Adwokat Łódź

Post autor: nosleep »

A co wiecie na temat kredytów we frankach? Czy mieliście jakiś problem z takimi instytucjami, które udzielają takich pożyczek? Czy zauważyliście jakieś luki w umowie lub nagłe zmiany, które was zaniepokoiły? Jak tak to, według mnie warto byłoby na ten temat porozmawiać przykładowo z Kancelarią Adwokacką Wegner Kostka https://www.kancelaria-wk.pl/kredyty-frankowe .
Awatar użytkownika
Emilia32
Posty: 6
Rejestracja: 03 kwie 2020, 12:12

Re: Adwokat Łódź

Post autor: Emilia32 »

W Łodzi działa Pani mecenas Monika Kitscha-Kwasiborska. Mi bardzo pomogła w jednej sprawie, dlatego ją polecam. Ma duża wiedzą prawną i doświadczenie. Do tego to miła osoba, a to też ważne, bo sprawy w sądzie zawsze są stresujące.
Awatar użytkownika
AgataCC
Posty: 24
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:55

Re: Adwokat Łódź

Post autor: AgataCC »

Maksik pisze: ↑30 cze 2020, 12:50 mecenas Mariusz Olężałek, jest najlepszy od prawa karnego, to wyga
Potwierdzam! To świetny prawnik. Oferuje pomoc osobom zatrzymanym i tymczasowo aresztowanym poprzez dojazd na czynności – nie tylko w województwie łódzkim i mazowieckim, ale również na terenie całego kraju. Działa naprawdę sprawnie, można na nim polegać.
Inngóss

Re: Adwokat Łódź

Post autor: Inngóss »

Również polecam Mecenas Mariusza Olężałkę, to najlepszy prawnik u nas w Łodzi jeśli chodzi o prawo karne. Nie ma sobie równych. Polecam.
ODPOWIEDZ