kroladwokat.pl - polecacie?

Polecamy prawników i adwokatów.
Awatar użytkownika
Tęgomira
Posty: 1
Rejestracja: 08 kwie 2020, 21:01

kroladwokat.pl - polecacie?

Post autor: Tęgomira »

Czy ktoś z was korzystał z usług kroladwokat.pl i może wypowiedzieć się na temat tej kancelarii? Warto się do nich zgłosić?
Awatar użytkownika
Szarlina
Posty: 2
Rejestracja: 06 sty 2020, 0:26

Re: kroladwokat.pl - polecacie?

Post autor: Szarlina »

Pan Adrian Król to świetny adwokat z dużym doświadczeniem prawniczym. Mnie bardzo pomógł z nieuczciwym pracodawcą, za co jestem mu wdzięczna. Moim zdaniem to najlepszy adwokat w Łodzi :)

aplikacja blokująca reklamy android
Awatar użytkownika
mojafirma
Posty: 105
Rejestracja: 23 wrz 2019, 22:14

Re: kroladwokat.pl - polecacie?

Post autor: mojafirma »

Z Łodzi świetne opinie ma również ta kancelaria http://www.lodz-adwokat.pl/, specjalizują się w sprawach karnych, również tych które dotyczą nieletnich. Za wcale niewygórowane honorarium otrzymamy naprawdę rzetelne wsparcie, każda sprawa traktowana jest tam z należytą starannością i ogromnym zaangażowaniem. Siedzibę mają w Łodzi ale wiem że czasem działają również w Warszawie, Poznaniu oraz innych miastach do których sprawnie i szybko można dojechać.
Awatar użytkownika
tereska
Posty: 25
Rejestracja: 24 lut 2020, 20:00

Re: kroladwokat.pl - polecacie?

Post autor: tereska »

Miałam możliwość korzystania z pomocy w różnych sprawach mec. Cejrowskiego, zerknij na zakres usług kancelarii na cejrowski.pl albo ich Facebooku. Masz tam namiary. Warto
jańko

Re: kroladwokat.pl - polecacie?

Post autor: jańko »

Ja w Szczecinie korzystałem z bardzo dobrej kancelarii.
zamen
Posty: 76
Rejestracja: 30 wrz 2019, 17:52

Re: kroladwokat.pl - polecacie?

Post autor: zamen »

Może z kancelarii adwokackiej Węgłowski w Szczecinie właśnie? Mają świetne opinie i są w stanie pomóc w wielu dziedzinach prawa. Bardzo indywidualnie podchodzą do każdej ze spraw jaką prowadzą.
ODPOWIEDZ