Płacenie podatków

Firmy, których usługi nie spełniają oczekiwań. Problemy, reklamacje, niezadowolony klient.
Olwić

Płacenie podatków

Post autor: Olwić »

Witam! Czy można jakoś za osobę zatrudnioną płacić podatki, ale nie przelewać pieniędzy jako wynagrodzenia?
Sytuacja z samozatrudnieniem na firmę do kolegi.
Dziękuję za pomoc!

Może ktoś tutaj orientuje się w temacie :) Bo sam mam z tym problemy................

Ćmak

Re: Płacenie podatków

Post autor: Ćmak »

Forma wypłaty- gotówka. Stosowne oświadczenie do akt osobowych i wszystko będzie ok. Tylko oprócz podatków, trzeba płacić też odpowiedni zus.
http://wyszukiwarkafunduszy.pl/wiedza-o ... y-podatek/

Zerknij sobie również na tę stronę. Na stronie jest kilka porad dotyczących płacenia podatków. Opisane jest jak zmniejszyć podatek.

kaśka

Re: Płacenie podatków

Post autor: kaśka »

Sprawy podatkowe niestety nie należą do tematów prostych, nie mniej jednak należy ze starannością wszelkie prawne wymogi wykonywać, ponieważ inaczej narażamy się na spore kary. Warto w kwestiach podatków się doszkolić, można np. korzystać z tego typu poradników https://kpmgspot.pl/biala-lista/od-kied ... ala-lista/

Bideń

Re: Płacenie podatków

Post autor: Bideń »

Jeżeli szukacie dobrego i sprawdzonego biura rachunkowego w którym zajmą się rozliczeniem podatków od pracy za granicą to na pewno tutaj mogę polecić Wam https://holandia.org/zwrot-podatku/zwro ... -holandia/ z którego usług już sam nie raz korzystałem. Przede wszystkim świetna organizacja, pełne wsparcie i duże doświadczenie w temacie dzięki czemu udało mi się wysłać sprawnie rozliczenia w terminie. Zwrot bardzo dobry otrzymaliśmy i dokładnie taki jaki w naszym przypadku był należny.

ODPOWIEDZ