DOLCE VITA - kojarzycie tą agencję pracy ?

Firmy, z których usług warto skorzystać. Rzetelni specjaliści, profesjonalni fachowcy.
Awatar użytkownika
orszula
Posty: 43
Rejestracja: 06 lis 2019, 9:13

DOLCE VITA - kojarzycie tą agencję pracy ?

Post autor: orszula »

Witajcie :) zdecydowałam się na wyjazd za granicę do pracy. Jestem z zawodu pielęgniarką a chciałabym na stałe zajmować się opieką nad osobami starszymi czy schorowanymi. Przeszukałam internet od deski do deski i trafiłam na informację na temat agencji Dolce Vita. Czy warto wysyłać do nich cv?
Awatar użytkownika
weramarka
Posty: 62
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:51

Re: DOLCE VITA - kojarzycie tą agencję pracy ?

Post autor: weramarka »

warto :) ja dla nich pracuję już od 2 lat i nie wyobrażam sobie teraz jakiejkolwiek zmiany pracodawcy, tu mi dobrze :) zadzwoń i umów się na spotkanie w biurze, tam uzyskasz najważniejsze informacje. a jakbym ja mogła w czymś pomóc to pytaj :)
Awatar użytkownika
orszula
Posty: 43
Rejestracja: 06 lis 2019, 9:13

Re: DOLCE VITA - kojarzycie tą agencję pracy ?

Post autor: orszula »

o super, dziękuje, że się odezwałaś :) interesuje mnie jak wygląda sprawa z zarobkami. Czy na miejsce pracy ja sama muszę sobie zorgaizować transport ? Jak ze znajomością jezyka niemieckiego ? wystarczy taka na poziomie komunikatywnym ?
Awatar użytkownika
weramarka
Posty: 62
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:51

Re: DOLCE VITA - kojarzycie tą agencję pracy ?

Post autor: weramarka »

oni Cię tam dowiozą, tym się nie martw :) zarobki super, moim zdaniem mają jedne z bardziej konkurencyjnych stawek na rynku :) A jeśli chodzi o język to taki poziom wystarczy na pewno ale wiadomo, im umiesz więcej tym możesz liczyć na lepsze zlecenia :)
Awatar użytkownika
orszula
Posty: 43
Rejestracja: 06 lis 2019, 9:13

Re: DOLCE VITA - kojarzycie tą agencję pracy ?

Post autor: orszula »

no i to mi wystarczy super :) w takim razie na dniach dzwonię i umawiam się na spotkanie :)
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 340
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:35

Re: DOLCE VITA - kojarzycie tą agencję pracy ?

Post autor: Oleczka »

A skoro już o agencjach pracy mowa, to kto z Was kojarzy może taką agencję jak Poland Workforce? Widziałam ostatnio jej ofertę na stronie https://polandworkforce.com/ i wydaje mi się ona bardzo atrakcyjna. Z jednej strony bowiem agencja ta pomaga ludziom w znalezieniu pracy, a z drugiej strony pomaga pracodawcom w znalezieniu pracowników, również z zagranicy ;)
Awatar użytkownika
weramarka
Posty: 62
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:51

Re: DOLCE VITA - kojarzycie tą agencję pracy ?

Post autor: weramarka »

okej super, jak coś się uda już załatwić to daj znać :) na pewno szukają pracowników więc podejrzewam, ze wszystko ułoży się po Twojej mysli :)
Awatar użytkownika
katia
Posty: 64
Rejestracja: 31 maja 2019, 23:02

Re: DOLCE VITA - kojarzycie tą agencję pracy ?

Post autor: katia »

...
reń

Re: DOLCE VITA - kojarzycie tą agencję pracy ?

Post autor: reń »

Nie lepiej znaleźć sobie pracę bez pośrednika? Pomyślcie koniecznie o tym. Na tym portalu - praca Międzyrzecz oraz w miejscowościach ościennych - jest naprawdę wiele różnych propozycji zatrudnienia. Jest on prosty w obsłudze, więc na pewno szybko odnajdziecie oferty, które przypadną wam do gustu.
jużka

Re: DOLCE VITA - kojarzycie tą agencję pracy ?

Post autor: jużka »

Są różne sposoby na szukanie pracy. Pomocne mogą być właśnie różnego rodzaju agencje. Są też portale, gdzie są zamieszczane oferty. Jeśli chodzi o branżę medyczną to https://medbra.in/ jest dobrym miejscem, tych ofert jest tam sporo. Samo wyszukiwanie jest bardzo proste.
Imęo

Re: DOLCE VITA - kojarzycie tą agencję pracy ?

Post autor: Imęo »

Ci, ktorzy sa slabo zorientowani w handlu na gieldzie, czesto lubia mowic, ze to wszystko jest nonsensem. Ale w rzeczywistosci jest to o wiele latwiejsze i bardziej skuteczne niz wiele innych rodzajow zarobkow. Wiec radze ci zrozumiec to lepiej i jestem pewien, ze to pomoze ci dobrze z twoimi zarobkami.
Rostęk

Re: DOLCE VITA - kojarzycie tą agencję pracy ?

Post autor: Rostęk »

W rzeczywistości trudno sobie wyobrazić, jak teraz możesz dobrze zarabiać pieniądze, jeśli nie korzystasz z najnowocześniejszej udanej aplikacji do wymiany. Jest to naprawdę bardzo ważne i pomoże ci zaoszczędzić dużo czasu i dlatego radzę korzystać z tego programu https://play.google.com/store/apps/deta ... l=pl&gl=pl Jest to dość wygodna aplikacja, w której wszystko jest bardzo proste i bardzo łatwo jest zrozumieć, co jest potrzebne dla tych, którzy handlują akcjami na giełdzie.
Awatar użytkownika
Lela
Posty: 149
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:35

Re: DOLCE VITA - kojarzycie tą agencję pracy ?

Post autor: Lela »

Można korzystać z takiej pomocy, ale w obecnych czasach nie powinno być problemu ze znalezieniem pracy, jest wiele ofert w internecie, tak najlepiej szukać. Ja na własną rekę znalazłam pracę na https://fachpraca.pl/oferty-pracy/lubuskie/ Wystarczy wyszukać coś interesującego i wysyłać CV.
ODPOWIEDZ