gdprofesja.pl opinie

Firmy, z których usług warto skorzystać. Rzetelni specjaliści, profesjonalni fachowcy.
Awatar użytkownika
Maurycy72
Posty: 14
Rejestracja: 20 maja 2019, 21:41

gdprofesja.pl opinie

Post autor: Maurycy72 »

Cześć! Jestem ślusarzem i od dłuższego czasu szukam pracy. Niestety bardzo trudno znaleźć mi miejsce, w którym chciałbym zostać na dłużej. Nie wiem czy to wina tego, że już wypaliłem się zawodowo, czy tego, że po prostu nie trafiłem na dobrego pracodawcę. Myślałem o tym, żeby zapisać się do agencji pracy gdprofesja.pl bo mają dobre opinie. Myślicie, że warto?
Awatar użytkownika
miroda
Posty: 7
Rejestracja: 24 maja 2019, 7:30

Re: gdprofesja.pl opinie

Post autor: miroda »

Według mnie warto. Też przez dłuższy czas nie mogłam znaleźć pracy i właśnie dzięki tej agencji ją znalazłam. Rekrutacja nie jest skomplikowana i potem masz naprawdę wiele ofert pracy. Udało mi się dostać zatrudnienie jako specjalista ds. zakupów. Polecam tę agencję 😊.
Awatar użytkownika
Marcjana
Posty: 13
Rejestracja: 13 mar 2019, 22:21

Re: gdprofesja.pl opinie

Post autor: Marcjana »

Jak najbardziej! Jeśli chcesz to agencja udzieli Ci również porady zawodowej – tak było w moim przypadku. Dzięki temu teraz wiem czego chcę i w jakim kierunku się kształcić. Pracują tam pomocni ludzie!
Awatar użytkownika
Wojslaw64
Posty: 2
Rejestracja: 19 cze 2019, 16:03

Re: gdprofesja.pl opinie

Post autor: Wojslaw64 »

Gdprofesja ma wiele pozytywnych opinii i wszystkie są zasłużone. Dzięki niej szybko udało mi się znaleźć nową, dobrze płatną pracę. Teraz czuję, że się rozwijam i robię kreatywne rzeczy. Polecam!
Awatar użytkownika
mojafirma
Posty: 105
Rejestracja: 23 wrz 2019, 22:14

Re: gdprofesja.pl opinie

Post autor: mojafirma »

Znam inną chyba nawet lepszą stronę z ogłoszeniami o pracę - dla personelu medycznego, tych osób cały czas brakuje na rynku pracy, tutaj będą mogły znaleźć wymarzone stanowisko w wymarzonym mieście - https://medbra.in/ Ogłoszeń jest sporo, ze strony korzystają również kliniki które szukają na stanowiska lekarzy oraz personel biały.
Awatar użytkownika
likuda
Posty: 74
Rejestracja: 18 cze 2019, 22:02

Re: gdprofesja.pl opinie

Post autor: likuda »

Mnie swego czasu najbardziej interesowała praca Poznań i znalazłam ją naprawdę szybko dzięki serwisowi z ogłoszeniami o pracę. Wystarczy regularnie zaglądać, by sprawdzać pojawiające się oferty, a jest ich naprawdę sporo. Faktycznie internet znacząco ułatwia kwestię poszukiwania pracy
Oluś

Re: gdprofesja.pl opinie

Post autor: Oluś »

Czy ja wiem czy trzeba od razu szukać pracy przez agencję szczególnie w Wielkopolsce? Zobacz sobie tutaj na stronę imex logistics https://imex-logistics.pl/ pracy nie brakuje. A firma jest przyjaźnie nastawiona wobec pracowników i bardzo rozwojowa. Warto sie tutaj zatrzymac na dłużej również ze wzgledu na indywidualny rozwój
ODPOWIEDZ