KRIS DRZWI - warto kupić tu drzwi ?

Firmy, z których usług warto skorzystać. Rzetelni specjaliści, profesjonalni fachowcy.
Awatar użytkownika
orszula
Posty: 43
Rejestracja: 06 lis 2019, 9:13

KRIS DRZWI - warto kupić tu drzwi ?

Post autor: orszula »

Witajcie :) Szybko i na temat - macie jakieś doświadczenia z firmą Kris Drzwi ? Trafiłam ostatnio na ich ofertę i wiem, ze zajmują się produkcją drzwi drewnianych ( wewnętrznych i zewnętrznych). Jak z jakością? warto składać zamówienie ?
Awatar użytkownika
minior
Posty: 19
Rejestracja: 15 paź 2019, 18:48

Re: KRIS DRZWI - warto kupić tu drzwi ?

Post autor: minior »

ja jeszcze wypowiedzieć się nie mogę bo dopiero czekam na zamówienie, za jakieś 2 tyg drzwi powinny być u mnie także wtedy mogę dać znać.
Awatar użytkownika
weramarka
Posty: 62
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:51

Re: KRIS DRZWI - warto kupić tu drzwi ?

Post autor: weramarka »

ja u nich kupowałam i w sumie polecam bo wywiązali się ze swoich zobowiązań jak trzeba. jeśli chodzi o drzwi to wg mnie są wykonane zgodnie z cała tą sztuką stolarską, świetnie wyszlifowane, nie ma żadnych sęków czy przerw. Widać, ze drewno jest dobrego gatunku a one choć nadają wnętrzu takiego przytulnego i sielskiego charakteru to są jednak bardzo masywne. jest też usługa montażu, tu też pan uwinął się z tym bardzo sprawnie.
Awatar użytkownika
orszula
Posty: 43
Rejestracja: 06 lis 2019, 9:13

Re: KRIS DRZWI - warto kupić tu drzwi ?

Post autor: orszula »

dzięki wielkie za informacje :) o coś takiego mi właśnie chodziło. Będę zdejmować wymiary i pewnie już po świętach złożę zamówienie.
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 340
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:35

Re: KRIS DRZWI - warto kupić tu drzwi ?

Post autor: Oleczka »

A jakie macie drzwi wewnętrzne w Waszym domu lub mieszkaniu? Czy ktoś z Was ma może drzwi harmonijkowe? Ja widziałam takie ostatnio w ofercie firmy STANDOM i musze przyznać, że bardzo mi się one spodobały. I nie chodzi tutaj tylko o względy estetyczne, ale również o praktyczne. A Wy co sądzicie o takich drzwiach?
Awatar użytkownika
weramarka
Posty: 62
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:51

Re: KRIS DRZWI - warto kupić tu drzwi ?

Post autor: weramarka »

takie drzwi harmonijkowe są niestety mało praktyczne.. pamiętam je jeszcze z dawnych czasów. dla mnie ani nie wyglądają estetycznie ani nie spełniają swoich funkcji jak trzeba. a co do pytania o rodzaj drzwi to mamy takie drewniane z firmy Kris Drzwi własnie :) orszula udało się złożyć zamówienie ?
Awatar użytkownika
orszula
Posty: 43
Rejestracja: 06 lis 2019, 9:13

Re: KRIS DRZWI - warto kupić tu drzwi ?

Post autor: orszula »

tak tak zamówiłam je jakoś między świętami a sylwestrem :) teraz staram się uzbroić w cierpliwośc i czekam bo na te obecne drzwi już patrzeć nie mogę heheh
Awatar użytkownika
weramarka
Posty: 62
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:51

Re: KRIS DRZWI - warto kupić tu drzwi ?

Post autor: weramarka »

spoko spoko to już w lutym na pewno dojdą :) daj nam tu znać jak wrażenia jak już będą zamontowane :)
ODPOWIEDZ