opinia klimatyzatory.net

Firmy, z których usług warto skorzystać. Rzetelni specjaliści, profesjonalni fachowcy.
Awatar użytkownika
stopka
Posty: 6
Rejestracja: 28 wrz 2019, 10:14

opinia klimatyzatory.net

Post autor: stopka »

Kolejne lato było gorące i czas pomyśleć o klimatyzacji. Czy ktoś z was korzystał może z usług firmy klimatyzatory.net? Planuję u nich zmówić urządzenia z usługą instalacji, macie jakieś doświadczenia?
Awatar użytkownika
hdc
Posty: 9
Rejestracja: 27 sie 2019, 17:19

Re: opinia klimatyzatory.net

Post autor: hdc »

Kupiłem u nich w ubiegłym roku jednostkę multisplit z dwoma jednostkami wewnętrznymi. Ceny są bardzo dobre a chłopaki z montażu uwinęli się szybko i co ważne pozostawili po sobie porządek.
Awatar użytkownika
pungo
Posty: 4
Rejestracja: 13 gru 2019, 16:08

Re: opinia klimatyzatory.net

Post autor: pungo »

Warto skorzystać, mają dobre ceny i bardzo miłą obsługę. Możesz spokojnie u nich zamawiać.
Awatar użytkownika
blow
Posty: 3
Rejestracja: 13 paź 2019, 6:28

Re: opinia klimatyzatory.net

Post autor: blow »

Montowałem w minionym sezonie w swoim mieszkaniu klimatyzator od Daikina. Chłopaki bardzo szybko i sprawnie uwinęli się z montażem i od tej pory działa bez zarzutu.
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 340
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:35

Re: opinia klimatyzatory.net

Post autor: Oleczka »

A może kogoś z Was interesuje klimatyzacja Katowice? Jeśli tak, to polecam kontakt z firmą KLIMATEST działającą na rynku już od 30 lat :) Spore doświadczenie sprawia, że naprawdę znają się oni na rzeczy i warto im zaufać ;)
Awatar użytkownika
bigoja
Posty: 93
Rejestracja: 18 cze 2019, 22:49

Re: opinia klimatyzatory.net

Post autor: bigoja »

to zglos sie do https://aero7.pl/montaz-klimatyzacji-myslowice - niedaleko katowic a na pewno ogarna, a swietni fachowcy :) montowali klime u mnie i naprawde zadnych problemow :)
ODPOWIEDZ