System płatności ratalnej, co o tym sądzicie?

Firmy, z których usług warto skorzystać. Rzetelni specjaliści, profesjonalni fachowcy.
Grobeń

System płatności ratalnej, co o tym sądzicie?

Post autor: Grobeń »

Co możecie mi powiedzieć o systemach płatności ratalnej i przede wszystkim czy uważacie że jest to ciekawa opcja dla sklepów prowadzonych online, ponieważ chcielibyśmy jeszcze skuteczniej sprzedawać nasze produkty z wyższej półki cenowej. Pomożecie, będę wdzięczny za informacje z Waszych doświadczeń.
Sokół

Re: System płatności ratalnej, co o tym sądzicie?

Post autor: Sokół »

W mojej opinii warto w takim przypadku rozważyć wybór skutecznego systemu do płatności ratalnych jak iRaty z którego zaczęliśmy korzystać w naszym sklepie z meblami już jakiś rok temu. Sam system jest naprawdę funkcjonalny, bez awarii i z dobrą obsługą. Możesz go sobie sprawdzić na https://www.platformaratalna.pl/wspolpraca i też się skontaktować, żeby dowiedzieć czy w Waszym przypadku również dobrze się sprawdzi.
Anetkkaś

Re: System płatności ratalnej, co o tym sądzicie?

Post autor: Anetkkaś »

Szukając naprawdę skutecznego systemu płatności ratalnej w naszym sklepie online to myślę, że raczej nie ma problemu z ich wdrożeniem. U nas naprawdę fajnie sprawdził się system ratalny od iRaty.pl z której mega często korzystają u nas salony kosmetyczne, poniewaz prowadzimy sklep internetowy z elektroniką więc zakres cenowy produktów to 100zł do 8 tys. z 10-15% klientów z takiej możliwości korzysta
Grobeń

Re: System płatności ratalnej, co o tym sądzicie?

Post autor: Grobeń »

Anetkkaś pisze: ↑29 wrz 2021, 8:35 Szukając naprawdę skutecznego systemu płatności ratalnej w naszym sklepie online to myślę, że raczej nie ma problemu z ich wdrożeniem. U nas naprawdę fajnie sprawdził się system ratalny od iRaty.pl z której mega często korzystają u nas salony kosmetyczne, poniewaz prowadzimy sklep internetowy z elektroniką więc zakres cenowy produktów to 100zł do 8 tys. z 10-15% klientów z takiej możliwości korzysta
A to ciekawe, to w takim razie trzeba będzie sprawdzić :) Skoro jesteście zadowoleni i nie macie jakichś większych problemów z jego działania to może także się zdecydujemy.
SzymonDiń

Re: System płatności ratalnej, co o tym sądzicie?

Post autor: SzymonDiń »

Jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju płatności ratalne to na pewno iRaty.pl dobrze tutaj wypada, dostarcza dobrych rozwiązań w tym zakresie. Muszę przyznać, że ja u siebie w sklepie internetowym właśnie już od kwietnia wprowadziliśmy taką funkcję i do tej pory nie było problemów technicznych oraz zażaleń klientów. Dlatego sam mogę ich po prostu polecić.
ODPOWIEDZ