jaki dentysta?

Ciekawe przemyślenia, opinie, pomysły.
Awatar użytkownika
eunika-96
Posty: 1
Rejestracja: 08 lut 2022, 2:08

jaki dentysta?

Post autor: eunika-96 »

Cześć wszystkim! Czy możecie mi podpowiedzieć jaki dentysta najlepiej w Katowicach jest waszym zdaniem najlepszy? Zależy mi na znalezieniu naprawdę cierpliwego lekarza, bo ja jestem raczej tym trudnym pacjentem, który nawet boi się takich klinik :D No a jednak zęby trzeba w końcu naprawić. Możecie podzielić się jakimiś adresami czy innymi namiarami i oczywiście opiniami, dzięki!
InfoKatowice

Re: jaki dentysta?

Post autor: InfoKatowice »

Chciałbym się podzielić moją pozytywną opinią na temat gabinetu stomatologicznego https://rewadent.pl, który mieści się właśnie w KATOWICACH :) Dokładnie to trzy gabinety, ale do rzeczy.

Przede wszystkim chcę podkreślić, że moja wizyta przebiegła bardzo sprawnie i bezboleśnie, co było dla mnie bardzo ważne.

Już od momentu wejścia do gabinetu zostałem przywitany przez bardzo miły personel, który zadbał o atmosferę w tracie oczekiwania. Następnie zostałem przyjęty przez stomatologa, który wykazał się pełnym profesjonalizmem i kompetencją podczas wizyty. Przeprowadził on dokładny wywiad oraz badanie kontrolne, aby poznać stan jamy ustnej i rozpoznać dolegliwości.

W trakcie wizyty dentysta wyjaśnił bardzo skrupulatnie jak będzie wyglądać leczenie i odpowiedział na wszystkie nurtujące mnie pytania. Kilka ich było chociażby o koszty związane z leczeniem i tutaj ogromny plus, lekarz naprawdę nie krył się z konkretną kwotą, tylko uczciwie wycenił leczenie. Bez ukrytych kosztów lub wymijających odpowiedzi.

Sam gabinet bardzo nowoczesny, sprzęt wygląda praktycznie jak nowy, do tego czysto, schludnie i o dziwo bez tego charakterystycznego zapachu! To wywarło bardzo pozytywne wrażenie!

Muszę też przyznać, że gabinet oferuję szeroki wachlarz usług (nie tylko stomatologicznych). Można umówić się także na wizytę do logopedy, fizjoterapeuty czy dietetyka!

Ogólnie rzecz biorąc, jestem zadowolony na maksa i będę polecać ten gabinet :) Fachowa opieka i leczenie - po prostu jakość, jakość i jeszcze raz jakość! Dlatego jeśli szukasz gabinetu w Katowicach umów się na wizytę właśnie do Rewadent :)
Awatar użytkownika
patka
Posty: 124
Rejestracja: 03 lut 2020, 10:24

Re: jaki dentysta?

Post autor: patka »

Bardzo dobre opinie ma Aneta Clinic w Łodzi. Jeśli więc jesteście z okolic, to koniecznie zapiszcie się do nich na wizytę kontrolną. Ja miałam ostatnio wykonywane leczenie kanałowe łódź i w końcu nie odczuwam żadnego bólu zębów.
fera

Re: jaki dentysta?

Post autor: fera »

Czy wiesz, jak zadbać o szybkie gojenie dziąseł po wyrwaniu zęba? Na stronie https://ochotanausmiech.pl/jak-przyspie ... aniu-zeba/ znajdziesz pięć prostych, ale skutecznych sposobów na przyspieszenie tego procesu.
ODPOWIEDZ