rozwód dobry prawnik Gdańsk

Polecamy prawników i adwokatów.
bóbr

rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: bóbr »

Hej. Nie ukrywam, że ostatnimi czasy przechodzę bardzo ciężki moment w swoim życiu. Za niedługo będę musiała stanąć na sali sądowej, naprzeciwko swojego męża. Potrzebuję pilnie namiaru na dobrego mecenasa z Gdańska, który pomógłby mi przez to wszystko przejść. Znaczy kogoś takiego? Ja niestety nie potrafię nikogo znaleźć.
bączuś

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: bączuś »

Wiesz co, akurat nie znam nikogo z Gdańska, kto mógłby Ci pomóc w tym zakresie, ale mam nadzieje, ze zjawi się tutaj jakaś dobra duszyczka, która da Ci namiar na jakiegoś specjalistę. Od siebie tylko powiem, żebyś starała się myśleć pozytywnie, ponieważ rozwód to nie jest koniec świata i nie warto tak o nim myśleć. Pomyśl ile jeszcze cudownych przygód przed Tobą :) Wystarczy otworzyć się na świat.
Bartuś

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: Bartuś »

Jeżeli Ci to pomoże, to mogę Ci polecić mecenasa, który pomógł mnie przejść przez cały proces rozwodowy. Mianowicie mówię o http://www.mindykowski.pl/ Jak dla mnie, to nie znajdziesz lepszego specjalisty w Trójmieście. On ma ogromne doświadczenie, a także obszerną wiedzę, którą później skrupulatnie wykorzystuje w sądzie. Z pomocą mecenasa Mindykowskiego z pewnością będziesz mogła liczyć na szybkie zakończenie sprawy.
Marta Ł

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: Marta Ł »

Akurat z Gdańska mogę Ci kogoś polecić. Ja korzystałam z pomocy adwokat Morawskiej. Ma swoją kancelarię na Toruńskiej. Mi też pomagała przy rozwodzie, podziale majątku i ustaleniu opieki nad dziećmi. Właściwie dzięki niej wszystko poszło sprawnie i tak "z kulturą", bez prania brudów.
zamen
Posty: 76
Rejestracja: 30 wrz 2019, 17:52

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: zamen »

Generalnie rozwód to trudny czas. Mimo tego, że czasem jest to jedyne słuszne wyjście, ale i tak niełatwe. Wsparcie adwokata jak najbardziej się przyda. Dlatego również z takiego korzystałam. Bardzo dużo zawdzięczam adwokatowi Łukaszowi Węgłowskiemu. Mimo, że jego kancelaria mieści się w Szczecinie to działa również na Pomorzu, polecam jak najbardziej.
ODPOWIEDZ