Biała wydzielina z pochwy

Firmy, z których usług warto skorzystać. Rzetelni specjaliści, profesjonalni fachowcy.
Awatar użytkownika
Consuel
Posty: 137
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:51

Biała wydzielina z pochwy

Post autor: Consuel »

Czym jest biała wydzielina z pochwy? Czy powinnam się tym martwić? Nie wiem czy jest to groźne i czy nie powinnam iść do jakiegoś specjalisty. Z tego co czytam, to ta strona https://nastolatki.myob.pl/czym-jest-bi ... a-z-pochwy wydaje się być całkiem ciekawym źródłem informacji. Dajcie znać co o tym sądzicie.
Puste kieszenie nigdy nie powstrzymały nikogo przed podjęciem działania. Mogą to zrobić tylko puste głowy i puste serca.
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 340
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:35

Re: Biała wydzielina z pochwy

Post autor: Oleczka »

Taka biała wydzielina może świadczyć również o infekcji lub zakażeniu, więc według mnie wato byłoby się skontaktować z lekarzem i umówić na wizytę. To na pewno nie zaszkodzi, a przynajmniej upewnisz się, czy nic Ci nie jest.
Awatar użytkownika
orszula
Posty: 43
Rejestracja: 06 lis 2019, 9:13

Re: Biała wydzielina z pochwy

Post autor: orszula »

Taka biała czy też żółtawa wydzielina może świadczyć o tym, że rozwija się infekcja bakteryjna pochwy. A jesli temu towarzyszy jeszcze świąd czy nieprzyjemny zapach to jest to niemal pewne. Warto umówić się do lekarza, który to zdiagnozuje ale w czasie tego oczekiwania już zaczęłabym działać. Kup sobie w aptece octenisept i używaj go zgodnie ze wskazówkami producenta. Ma silne działanie bakteriobójcze a przy tym można go bez obaw stosować także na okolice intymne.
daśka

Re: Biała wydzielina z pochwy

Post autor: daśka »

jak są takie infekcje to lepiej do lekarza się wybrać
zamen
Posty: 76
Rejestracja: 30 wrz 2019, 17:52

Re: Biała wydzielina z pochwy

Post autor: zamen »

Taka biała wydzielina z pochwy nie bierze się z niczego. Jest to z pewnością przynajmniej jeden z objawów jakiejś infekcji. Może to być na przykład bakteryjne i grzybicze zapalenie pochwy . Jak najszybciej powinno się zgłosić do lekarza moim zdaniem, żeby wdrożył skuteczne leczenie.
Aduśka

Re: Biała wydzielina z pochwy

Post autor: Aduśka »

To może być objaw infekcji jak najbardziej. Może spróbuj Octeniseptem psikać. Mnie on często pomaga jak zaczyna się tam jakieś swędzenie, pieczenie, ból. Mam zawsze pod ręką tylko zaznaczam, że jak leczysz siebie to i partnera. Inaczej znowu infekcja wróci.
Ryśka

Re: Biała wydzielina z pochwy

Post autor: Ryśka »

Tego typu wydzielina to niestety może być infekcja grzybicza pochwy. Najlepiej od razu udać się do lekarza, a czekając na wizytę użyć specjalistycznego preparatu dedykowanego do leczenia właśnie tego typu przypadłości. Ważne, żeby nie zbagatelizować objawów, bo wtedy choroba może się za bardzo rozwinąć.
ODPOWIEDZ