Elektrolity

Firmy, z których usług warto skorzystać. Rzetelni specjaliści, profesjonalni fachowcy.
Awatar użytkownika
porzeczka
Posty: 112
Rejestracja: 27 cze 2019, 17:24

Elektrolity

Post autor: porzeczka »

Czy zwykła woda wystarczy w upały czy musze też pić jakieś elektrolity, mam teraz bardzo suchą skórę i może to złe nawodnienie się tak objawia?
Awatar użytkownika
bagatela
Posty: 55
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:44

Re: Elektrolity

Post autor: bagatela »

Elektrolity są dużo lepsze niż zwykła wodą więc oczywiście że kupuję elektrolity bez recepty , poza tym że świetnie nawadniają to jeszcze poprawiają koncentrację i pamięć bo dobrze nawodniony organizm lepiej funkcjonuje
Awatar użytkownika
bigoja
Posty: 93
Rejestracja: 18 cze 2019, 22:49

Re: Elektrolity

Post autor: bigoja »

Ja elektrolity to pije tylko jak mam jakas grype zoladkowa xD ale to w sumie rzadko sie trafia, bo regularnie zazywam inteste, zeby wspierac naturalna prace jelit :)
Awatar użytkownika
pracuś
Posty: 87
Rejestracja: 15 maja 2019, 19:34

Re: Elektrolity

Post autor: pracuś »

Zgadzam się z tym, że elektrolity bierzemy dopiero wtedy gdy musimy a nie bo boimy się odwodnienia. Poza tym bardzo ważne jest aby pić bardzo dużo wody i to nie tylko w okresie lata, ale w ogóle. Dlatego też my zdecydowaliśmy się na zamontowanie odżelaziacz wody bo woda w naszych kranach pozostawia wiele do życzenia. A tak dzięki takiemu uzdatnianiu wody mamy pewność, że woda ma odpowiednią ilość żelaza
Awatar użytkownika
tereska
Posty: 25
Rejestracja: 24 lut 2020, 20:00

Re: Elektrolity

Post autor: tereska »

Woda to podstawa, podobno trzeba jej pić minimum 2-3 litry dziennie, powoli i oczywiście z dobrego źródła. ja znalazłam ten smak i odpowiednie wartości w Iwoniczance. Na http://iwoniczanka.pl macie opis i skład wody. Delikatna a jakże bogata we wszystko, co potrzebne niezależnie od trybu życia. A do tego w eko szklanych butelkach - to tez dowód na jakość
ODPOWIEDZ