Gdzie pożyczka?

Firmy, z których usług warto skorzystać. Rzetelni specjaliści, profesjonalni fachowcy.
bańka

Gdzie pożyczka?

Post autor: bańka »

Słuchajcie, jaką firmę możecie polecić w temacie: pożyczka/kredyt. Zależy mi na niewielkiej kwocie. Polećcie firmę i napiszcie ogólnie na jakich warunkach można wziąć taki kredyt. Chciałabym załatwić to w miarę szybko bo muszę dołożyć trochę grosza do komunii córki. A to już tuż tuż. Pomożecie?
oewonga_pożyczki

Re: Gdzie pożyczka?

Post autor: oewonga_pożyczki »

Cześć,
jestem Tomek, pracuję w Wonga. To prawda, organizacja przyjęcia komunijnego może być kosztowna, dlatego jeśli interesuje Cię pożyczka, to chciałbym Ci przedstawić naszą nową ofertę. Teraz, jako nowy klient, biorąc u nas pożyczkę do 1000 zł na 30 dni, nic za nią nie zapłacisz. Jej koszt wynosi 0 zł. Stali klienci mogą pożyczyć do 3000 zł na 30 dni – koszt pożyczki mogą zobaczyć po zalogowaniu się na swoje konto. Jeśli jednak chcesz rozłożyć spłatę swojego zobowiązania na raty, to w Wonga możesz pożyczyć do 20 000 zł nawet na 48 miesięcy. Dla nowych klientów przygotowaliśmy promocję pożyczki ratalnej, w której RRSO wynosi jedynie 19,9% (regulamin: https://www.wonga.pl/regulamin-rrso).
Należy pamiętać, że przyznajemy pożyczki w wyniku pozytywnej decyzji kredytowej na podstawie wniosku, który należy złożyć na wonga.com bądź telefoniczne, kontaktując się z naszą infolinią. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej.
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub poprzez chat na https://www.wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.
W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora
adżela

Re: Gdzie pożyczka?

Post autor: adżela »

Na pewno ile osób, tyle opinii, ale wydaje mi się, że dobrze jest tak czasem popytać. I człowiek ma potem pewność tego, na co się decyduje. Dlatego uważam, że świetnie, jeśli się radzimy w takich https://doradcafinansowy-lodz.pl/eksper ... azowiecki/ miejscach. To dla nas na pewno dobry sposób na pożyczkę.
oleiń

Re: Gdzie pożyczka?

Post autor: oleiń »

oewonga_pożyczki pisze: ↑21 maja 2021, 12:02 Cześć,
jestem Tomek, pracuję w Wonga. To prawda, organizacja przyjęcia komunijnego może być kosztowna, dlatego jeśli interesuje Cię pożyczka, to chciałbym Ci przedstawić naszą nową ofertę. Teraz, jako nowy klient, biorąc u nas pożyczkę do 1000 zł na 30 dni, nic za nią nie zapłacisz. Jej koszt wynosi 0 zł. Stali klienci mogą pożyczyć do 3000 zł na 30 dni – koszt pożyczki mogą zobaczyć po zalogowaniu się na swoje konto. Jeśli jednak chcesz rozłożyć spłatę swojego zobowiązania na raty, to w Wonga możesz pożyczyć do 20 000 zł nawet na 48 miesięcy. Dla nowych klientów przygotowaliśmy promocję pożyczki ratalnej, w której RRSO wynosi jedynie 19,9% (regulamin: https://www.wonga.pl/regulamin-rrso).
Należy pamiętać, że przyznajemy pożyczki w wyniku pozytywnej decyzji kredytowej na podstawie wniosku, który należy złożyć na wonga.com bądź telefoniczne, kontaktując się z naszą infolinią. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej.
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub poprzez chat na https://www.wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.
W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora
jak wygląda u Was kwestia BIKU? sprawdzacie?
oewonga_pożyczki

Re: Gdzie pożyczka?

Post autor: oewonga_pożyczki »

Cześć,
tak, w celu oceny zdolności kredytowej oraz ryzyka kredytowego Wonga współpracuje z Biurem Informacji Kredytowej S.A. Pamiętaj, że zależy nam na dobrej kondycji Twoich finansów, dlatego każdy wniosek rozpatrujemy indywidualnie, także Twój.
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chatu na wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.
W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora
bańka

Re: Gdzie pożyczka?

Post autor: bańka »

oewonga_pożyczki pisze: ↑31 maja 2021, 23:44 Cześć,
tak, w celu oceny zdolności kredytowej oraz ryzyka kredytowego Wonga współpracuje z Biurem Informacji Kredytowej S.A. Pamiętaj, że zależy nam na dobrej kondycji Twoich finansów, dlatego każdy wniosek rozpatrujemy indywidualnie, także Twój.
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chatu na wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.
W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora
Jakie dokumenty sa potrzebne żeby wziąć pożyczkę u Was? Możesz napisać dokładnie co będzie mi potrzebne? Jakie zaświadczenia itp?
oewonga_pożyczki

Re: Gdzie pożyczka?

Post autor: oewonga_pożyczki »

Cześć,
jestem Tomek, pracuję w Wonga. U nas możesz złożyć wniosek o pożyczkę, jeśli masz skończone 18 lat, polskie obywatelstwo, a także posiadasz dostęp do Internetu. Zasady w Wonga są przejrzyste, a wzięcie pożyczki szybkie i proste. Aby wnioskować o pożyczkę wystarczy, że przygotujesz:
1. numer Twojego rachunku bankowego,
2. numer Twojego dowodu osobistego ,
3. numer telefonu komórkowego, który będzie potrzebny do weryfikacji.
Następnie wejdź na stronę wonga.com i na suwakach zaznacz kwotę, jaką chcesz pożyczyć i na jak długo. Wypełnij wniosek i podaj w nim swoje dane. Jest to konieczne do sprawdzenia Twojej zdolności kredytowej. W przypadku pozytywnej decyzji gotówkę natychmiast przelejemy na Twoje konto. Umowę pożyczkową możesz podpisać online lub tradycyjnie. Zazwyczaj nie wymagamy dokumentów z pracy, urzędów czy zaświadczeń o uzyskiwanych dochodach.
Zastrzegamy sobie jednak prawo do poproszenia o takie dokumenty w trakcie dodatkowej weryfikacji Twojego wniosku o pożyczkę. Nie robimy tego zawsze, ale w szczególnych przypadkach jest to niezbędne do zweryfikowania poprawności wniosku i wydania decyzji o przyznaniu pożyczki.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chatu na https://www.wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.
W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operator
ODPOWIEDZ