Kojarzycie restauracje Tarasy Gubałówka ?

Firmy, z których usług warto skorzystać. Rzetelni specjaliści, profesjonalni fachowcy.
Awatar użytkownika
minior
Posty: 19
Rejestracja: 15 paź 2019, 18:48

Kojarzycie restauracje Tarasy Gubałówka ?

Post autor: minior »

witam forumowiczów. Był ktoś z Was jakoś ostatnio w Zakopanem ? Kojarzycie restaurację Tarasy Gubałówka ? Warto tam wstąpić na obiad czy śniadanie ?
Awatar użytkownika
orszula
Posty: 43
Rejestracja: 06 lis 2019, 9:13

Re: Kojarzycie restauracje Tarasy Gubałówka ?

Post autor: orszula »

ostatnio co prawda nie byłam w tamtych okolicach ale ta restauracja istnieje już całkiem długo i tak, miałam okazję tam jeść. Było smacznie :)
Awatar użytkownika
weramarka
Posty: 62
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:51

Re: Kojarzycie restauracje Tarasy Gubałówka ?

Post autor: weramarka »

wiadomo, że każdy z nas lubi co innego ale ja podzielam opinie orszuli. Bardzo smaczna kuchnia regionalna ale co bardzo mnie zaskoczyło, mają też rewelacyjną pizzę. Żadna mrożonka tylko porządna włoska pizza z mnóstwem świeżych i smacznych dodatków. Jak dla mnie mega. No i kolejny ogromny plus to lokalizacja i ceny :)
Awatar użytkownika
minior
Posty: 19
Rejestracja: 15 paź 2019, 18:48

Re: Kojarzycie restauracje Tarasy Gubałówka ?

Post autor: minior »

dzięki dziewczyny, bardzo pomocne wpisy. Jadę niedługo z moją wybranką na krótki wypad do Zakopca i chciałem ją zabrać w kilka fajnych miejscówek a że tu nigdy nie byłem to wolałem najpierw zapytać co i jak :) Dzieki raz jeszcze, na pewno skorzystamy :)
Awatar użytkownika
weramarka
Posty: 62
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:51

Re: Kojarzycie restauracje Tarasy Gubałówka ?

Post autor: weramarka »

spoko, nie ma sprawy :) w takim razie udanego wyjazdu życzę i daj znać po powrocie czy udało się odwiedzić tarasy i jak wrażenia :)
Awatar użytkownika
minior
Posty: 19
Rejestracja: 15 paź 2019, 18:48

Re: Kojarzycie restauracje Tarasy Gubałówka ?

Post autor: minior »

hejka raz jeszcze! No co było super! Pogoda dopisała, załapaliśmy się nawet na otwarcie iluminacji na szczycie Gubałówki. Klimat był jednym słowem. A i na restauracji się nie zawiodłem, można i zjeść i się napić. Wypas :)
Awatar użytkownika
weramarka
Posty: 62
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:51

Re: Kojarzycie restauracje Tarasy Gubałówka ?

Post autor: weramarka »

super, bardzo się cieszę, że mogłam pomóc :) teraz będziesz miał już sprawdzoną miejscówkę w Zakopcu, gdzie można zjeść dobrze i niedrogo :)
Awatar użytkownika
minior
Posty: 19
Rejestracja: 15 paź 2019, 18:48

Re: Kojarzycie restauracje Tarasy Gubałówka ?

Post autor: minior »

Tak to prawda, namiar już sobie zapisałem zresztą nie trudno o tym zapomnieć, w końcu sama lokalizacja jest dość charakterystyczna :)
ODPOWIEDZ