Kto mi pomaluje dach?

Firmy, z których usług warto skorzystać. Rzetelni specjaliści, profesjonalni fachowcy.
Awatar użytkownika
Marcjana
Posty: 13
Rejestracja: 13 mar 2019, 22:21

Kto mi pomaluje dach?

Post autor: Marcjana »

Szukam sprawdzonej firmy, która zajmuje się malowaniem dachów. Możecie mi kogoś polecić?
Awatar użytkownika
Orian98
Posty: 11
Rejestracja: 09 mar 2019, 15:42

Re: Kto mi pomaluje dach?

Post autor: Orian98 »

A jaki masz dach?
Awatar użytkownika
Marcjana
Posty: 13
Rejestracja: 13 mar 2019, 22:21

Re: Kto mi pomaluje dach?

Post autor: Marcjana »

nawet nie wiem z czego ten dach jest, już był jak kupiliśmy dom. Chyba jakieś aluminium
Awatar użytkownika
cinosława
Posty: 4
Rejestracja: 13 lip 2019, 17:53

Re: Kto mi pomaluje dach?

Post autor: cinosława »

eh :p Lepiej zapytaj specjalistę czy to w ogóle możliwe, zadzwoń do pana Mirka z firmy Maluty!
Awatar użytkownika
Scissorhands
Posty: 58
Rejestracja: 13 wrz 2019, 12:45

Re: Kto mi pomaluje dach?

Post autor: Scissorhands »

No wiadomo, z malowaniem aluminium różnie bywa. :D

A tak w ogóle, to nie wiem, czy nie lepiej byłoby po prostu wymienić dach, skoro nawet nie wiadomo, z jakiego jest on wykonany materiału. Warto zabrać się za to jeszcze przed zimą. Dość opłacalne jest dzisiaj stosowanie w przypadku dachów różnego rodzaju blach. Są one tanie, a mimo wszystko wytrzymałe. Warto też upolować jakieś papy podkładowe, bo przy okazji wymiany dachu jak najbardziej się przydają. ;)
Awatar użytkownika
Hubertus
Posty: 114
Rejestracja: 07 maja 2019, 13:26

Re: Kto mi pomaluje dach?

Post autor: Hubertus »

Taki prace jak malowanie dachu wymagają profesjonalnego wyposażenia no i umiejętności poruszania się na wysokościach. Bardzo dobrze dachy malują fachowcy z firmy http://www.grupabiotop.pl/malowanie-dachowki/ . U nich można zamówić kompleksowe odświeżenie, konserwację oraz pomalowanie pokrycia dachowego różnego typu.
Awatar użytkownika
MajorZ
Posty: 56
Rejestracja: 20 kwie 2020, 10:44

Re: Kto mi pomaluje dach?

Post autor: MajorZ »

W takim razie jeżeli już miałbym stawiać na porządnej jakości pokrycie dachowe które nam odpowiednio posłuży długie lata to akurat dachówka ceramiczna i cementowa są zdecydowanie najlepszymi rozwiązaniami. Liczę, ze się nie zawiedziecie i mam nadzieję że zakup będzie w pełni udany. Pozdrawiam serdecznie!
ODPOWIEDZ