organizowanie firmowej imprezy

Firmy, z których usług warto skorzystać. Rzetelni specjaliści, profesjonalni fachowcy.
Awatar użytkownika
Mufasa
Posty: 41
Rejestracja: 13 sie 2019, 17:36

organizowanie firmowej imprezy

Post autor: Mufasa »

Zastanawiam się, gdzie zorganizowac firmową impreze. Co bedzie najlepszym pomysłem na jej organiacje bo zależy mi na czymś oryginalny, a nie standardowym. Znajomy podrzucił mi informacje o studiu kulinarnym CulinaryOn , które otwiera sie w Warszawie w połowie października. Słyszeliście o tym ?
Awatar użytkownika
gertruda
Posty: 55
Rejestracja: 18 cze 2019, 23:07

Re: organizowanie firmowej imprezy

Post autor: gertruda »

a myslales moze o czyms takim jak pokaz barmanski? nie wiem czy kojarzysz Krzysztofa Drabika? on w mam talent dostal nagrode od publicznosci:) ma grupe speedbar, robia naprawde fajne rzeczy a ludziom takie pokazy sie bardzo podbaja
Awatar użytkownika
porzeczka
Posty: 112
Rejestracja: 27 cze 2019, 17:24

Re: organizowanie firmowej imprezy

Post autor: porzeczka »

Też może to być fajny pomysł na firmową imprezę ale ja wolę wyjazdy integracyjne typu incentive travel . Lubię zwiedzać i podziwiać wyjątkowe miejsca więc bardziej mnie kręcą takie wycieczki niż stacjonarne imprezy
Awatar użytkownika
lemon
Posty: 19
Rejestracja: 24 sty 2020, 10:37

Re: organizowanie firmowej imprezy

Post autor: lemon »

a co powiecie na profesjonalnego organizatora imprez? moge polecic Warsztatownia i mniej wiecej https://www.facebook.com/warsztatowniaimniejwiecej/
sam korzystalem z ich uslug przy roznego rodzaju wydarzeniach, zarowno tych prywatnych jak i zawodowych, i tu i tu spisuja sie swietnie :)
Awatar użytkownika
Hubertus
Posty: 114
Rejestracja: 07 maja 2019, 13:26

Re: organizowanie firmowej imprezy

Post autor: Hubertus »

Moim zdaniem zorganizowanie imprezy firmowej najlepiej zlecić specjalistom. Tak naprawdę jest bardzo dużo rzeczy do zaplanowania przy takim dość dużym evencie, wiec najlepiej zdac się na kogoś, kto się tym zajmie kompleksowo. Fajne imprezy przygotowuje ekipa z https://moontime.pl/ . U nich można zamówić zorganizowanie dowolnego eventu.
ODPOWIEDZ