otwarte-drzwi.com opinie o restauracji

Firmy, z których usług warto skorzystać. Rzetelni specjaliści, profesjonalni fachowcy.
Awatar użytkownika
miroda
Posty: 7
Rejestracja: 24 maja 2019, 7:30

otwarte-drzwi.com opinie o restauracji

Post autor: miroda »

Serdecznie Wam polecam całkiem nową pizzerię i restaurację włoską Otwarte Drzwi! Tutaj jest ich stronka: https://otwarte-drzwi.com Bardzo przyjemne jedzenie i super atmosfera. Byliście już? Napiszcie swoje opinie o łódzkiej knajpie otwarte-drzwi.com
Awatar użytkownika
ewa519
Posty: 1
Rejestracja: 21 sie 2019, 1:33

Re: otwarte-drzwi.com opinie o restauracji

Post autor: ewa519 »

W restauracji otwarte-drzwi.com istnieje przyjazna i ciepła atmosfera. Klimat jest tam niezwykły, dlatego chętnie tam wracam. Moja opinia i nich może być wyłącznie pozytywna.
Awatar użytkownika
zenobia590
Posty: 1
Rejestracja: 04 sie 2019, 19:11

Re: otwarte-drzwi.com opinie o restauracji

Post autor: zenobia590 »

Słyszałam o restauracji otwarte-drzwi.com i wszyscy chwalą atmosferę tam panującą. Wszystkie te opinie brzmią zachęcająco, dlatego ja też w weekend się tam wybiorę. Myślę, że będę zadowolona.
Awatar użytkownika
dora195
Posty: 1
Rejestracja: 27 sie 2019, 8:03

Re: otwarte-drzwi.com opinie o restauracji

Post autor: dora195 »

W pizzerii otwarte-drzwi.com można przede wszystkim smacznie zjeść. Pizze i inne dania są bardzo smaczne i trafiają w mój gust. Może moja opinia zachęci kogoś do odwiedzin lokalu.
Awatar użytkownika
gaja827
Posty: 1
Rejestracja: 27 lip 2019, 23:44

Re: otwarte-drzwi.com opinie o restauracji

Post autor: gaja827 »

Bardzo lubię chodzić do otwarte-drzwi.com ze względu na ludzi tam pracujących. Są sympatyczni i potrafią polecić konkretne danie. Ja jestem zadowolona z obsługi i mam dobrą opinię.
Awatar użytkownika
irmina123
Posty: 1
Rejestracja: 12 sie 2019, 14:18

Re: otwarte-drzwi.com opinie o restauracji

Post autor: irmina123 »

W pizzerii otwarte-drzwi.com można dobrze się bawić. Ja najbardziej lubię ich pizze, ale ogólnie wszystkie potrawy są pyszne. Zdecydowanie polecam lokal, bo moja opinia o nich jest pozytywna.
Awatar użytkownika
tina489
Posty: 1
Rejestracja: 18 paź 2019, 18:51

Re: otwarte-drzwi.com opinie o restauracji

Post autor: tina489 »

Smakuje mi jedzenie w pizzerii otwarte-drzwi.com i chętnie do nich wracam. Wiem, że mają wiele pozytywnych opinii. Warto też zwrócić uwagę na klimat. Mi się tam podoba.
Awatar użytkownika
julia002
Posty: 1
Rejestracja: 18 paź 2019, 18:53

Re: otwarte-drzwi.com opinie o restauracji

Post autor: julia002 »

W ubiegły weekend byłam w otwarte-drzwi.com i zjadłam smacznie. Dobrze się też bawiłam, czułam się jak w domu. Może moja opinia zachęci kogoś do odwiedzenia tej restauracji.
Awatar użytkownika
lara710
Posty: 1
Rejestracja: 18 paź 2019, 18:56

Re: otwarte-drzwi.com opinie o restauracji

Post autor: lara710 »

Potwierdzam wszystkie pochlebne opinie o otwarte-drzwi.com. Ich jedzenie jest pyszne, od początku zostałam fanką ich pizzy. Ja na pewno wrócę do nich jeszcze nieraz.
Awatar użytkownika
mika730
Posty: 1
Rejestracja: 18 paź 2019, 18:58

Re: otwarte-drzwi.com opinie o restauracji

Post autor: mika730 »

Muszę przyznać, że restauracja otwarte-drzwi.com to jedna z moich ulubionych. Lubię dobrze zjeść i nie wydać na to ogromnej sumy, dlatego oni mi pasują. Moja opinia o nich będzie zawsze pozytywna.
Awatar użytkownika
zdzisia696
Posty: 1
Rejestracja: 18 paź 2019, 19:00

Re: otwarte-drzwi.com opinie o restauracji

Post autor: zdzisia696 »

Jedzenie smaczne, niskie ceny i fajny klimat – to cechuję pizzerię otwarte-drzwi.com. Lubię tam przesiadywać ze znajomymi. Może moja opinia przekona kogoś do sprawdzenia tego lokalu.
ODPOWIEDZ