Wyposażenie gastronomiczne - Invest Horeca

Firmy, z których usług warto skorzystać. Rzetelni specjaliści, profesjonalni fachowcy.
Dozoń

Wyposażenie gastronomiczne - Invest Horeca

Post autor: Dozoń »

Szukam konkretnych podpowiedzi w zakresie wyposażenia gastronomicznego do małej restauracji. Gdzie je kupowaliście, jakiego dostawcę możecie polecić i jednocześnie w którym miejscu ceny są konkurencyjne. Liczę na konkretne podpowiedzi i mam nadzieję, że temat trochę nam się rozwinie!
Likoń

Re: Wyposażenie gastronomiczne - Invest Horeca

Post autor: Likoń »

Szukając dobrego wyposażenia gastronomicznego to Invest Horeca zdecydowanie wysuwa się na prowadzenie. Rozbudowana oferta, topowe marki, konkurencyjne ceny i jednocześnie obsługa na której pomoc zawsze można liczyć (tym bardziej, jeżeli dopiero zaczynacie swoją przygodę z tego typu biznesem). Pozdrawiam i powodzenia oczywiście życzę!
Deśka

Re: Wyposażenie gastronomiczne - Invest Horeca

Post autor: Deśka »

jak wyposażenie gastronomiczne , to zdecydowanie warto sobie na spokojnie odwiedzić stronę hurtowni gastronomicznej Invest Horeca https://investhoreca.pl/q/?keywords=kuchnia i przekonać się co przygotowali, jak kształtują się ceny i jednocześnie doradzić się obsługi, przed podjęciem ostatecznej decyzji. Oby poszukiwania były i u Was w pełni udane. Pozdrawiam!
Dozoń

Re: Wyposażenie gastronomiczne - Invest Horeca

Post autor: Dozoń »

Deśka pisze: ↑28 wrz 2021, 8:37 jak wyposażenie gastronomiczne , to zdecydowanie warto sobie na spokojnie odwiedzić stronę hurtowni gastronomicznej Invest Horeca https://investhoreca.pl/q/?keywords=kuchnia i przekonać się co przygotowali, jak kształtują się ceny i jednocześnie doradzić się obsługi, przed podjęciem ostatecznej decyzji. Oby poszukiwania były i u Was w pełni udane. Pozdrawiam!
Na pewno sprawdzę bo jednak znalezienie dobrego dostawcy wyposażenia gastronomicznego nie należy do najłatwiejszych zadań.
GrzesiekNiś

Re: Wyposażenie gastronomiczne - Invest Horeca

Post autor: GrzesiekNiś »

Dokładnie, jeżeli chodzi o porządne wyposażenie gastronomiczne licząc przede wszystkim na wysoki standard, rozbudowaną ofertę i jednocześnie zawsze przystępne ceny. Mam nadzieję, że bez problemów uda Wam się dobrać wszystko co potrzebne. Mam nadzieję, że zakupy oczywiście będą i dla Was w pełni udane!
Duduś

Re: Wyposażenie gastronomiczne - Invest Horeca

Post autor: Duduś »

Wiecie co, jeśli mogłabym wam coś doradzić, to całkiem duży wybór w zakresie wyposażenia gastronomicznego, można znaleźć na stronie gastromania.pl Moim zdaniem, mają tam na tyle szeroki asortyment, że bez problemu każdy będzie w stanie znaleźć coś dla siebie. Z tego co widziałam, to mają sztućce sola w promocyjnej cenie, więc jeżeli jesteście tym zainteresowani, to koniecznie sobie tam zajrzyjcie.
katrinn

Re: Wyposażenie gastronomiczne - Invest Horeca

Post autor: katrinn »

I super... Bo najlepiej właśnie kupować wyposażenie od sprawdzonych firm. Ja przykładowo w planach mam tutaj https://www.gastromania.cz/nerezove-lzi ... -food.html zrobić zakupy różnych artykułów gastronomicznych, ponieważ dowiedziałam się o nich wielu pozytywnych opinii. Także wydają się być wiarygodni i czuję, że spełnią moje oczekiwania.
ODPOWIEDZ