Wysyłka za granicę.

Firmy, z których usług warto skorzystać. Rzetelni specjaliści, profesjonalni fachowcy.
Awatar użytkownika
rozmowna
Posty: 50
Rejestracja: 27 lut 2019, 15:59

Wysyłka za granicę.

Post autor: rozmowna »

Dzień dobry. Mam taki kłopot, że mojej babci kończą się ważne dla niej produkty kosmetyczne, dostępne wyłącznie u nas, W Polsce, a ona aktualnie mieszka w Niemczech. Pomyślałam, że jej je doślę, taką ilość, by starczyło do czasu, jak do niej wrócę. Tylko, że nie wiem, jak nadać taką paczkę i czy za towar z kodem kreskowym nie będzie problemu z transportem przez granicę? Czy ma to coś do rzeczy w ogóle?
Awatar użytkownika
artysta
Posty: 60
Rejestracja: 19 cze 2019, 17:08

Re: Wysyłka za granicę.

Post autor: artysta »

No cześć. Nie będzie żadnego problemu jeżeli chodzi o przetransportowanie towaru, który ma kod kreskowy, o to nie musisz się martwić. Nawet jeżeli będziesz wysyłała produkty polskie za granicę, nie poniesiesz z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów, poza oczywiście kosztami przesyłki. Osobiście radziłabym ci wybrać kuriera internetowego, gdyż może on kosztować dużo mniej niż Poczta Polska.Powodzenia.
Awatar użytkownika
mięta
Posty: 68
Rejestracja: 26 cze 2019, 8:49

Re: Wysyłka za granicę.

Post autor: mięta »

No w sumie masz tyle możliwości w necie, ze w sumie nie wiem, dlaczego tutaj pytasz. No, z kodami kreskowymi to problemu nie ma, przecież na przykład dziś większość towarów jest made in China, więc jakoś muszą do nas trafić, prawda? Więc tych kilka kosmetyków dla babci to w sumie nic takiego i śmiało możesz paczkę nadawać, bądź odbierać, w zależności, co Ciebie interesuje. No, ale rozumiem, że ostrożności nigdy za dość.
Awatar użytkownika
disaja
Posty: 38
Rejestracja: 27 cze 2019, 11:34

Re: Wysyłka za granicę.

Post autor: disaja »

A ja tam wcale nie jestem zdziwiona,że tutaj koleżanka pyta. Mało to się słyszy, że ktoś oszukuje na płatności, że przesyłki nie dostarczyli, albo że przyjechała w takim stanie,że to głowa mała? Też bym pytała, gdybym szukała, ale teraz to mogę w sumie doradzić kuriera Speedpack https://www.speedpack.com.pl/ . Jest znany w naszej okolicy i nie ma co sie o niego denerwować. Nawalać mu się nie zdarza.
ODPOWIEDZ