warto pomagać

W jaki sposób wybrać odpowiednią nazwę dla naszej firmy? Czym powinien kierować się przedsiębiorca przy wyborze, a czego unikać? Wskazówki, porady, pomysły.
Awatar użytkownika
pracuś
Posty: 88
Rejestracja: 15 maja 2019, 19:34

warto pomagać

Post autor: pracuś »

Hello. Zastanawiam się w jaki sposób można pomóc dzieciom które są ciężko chore i praktycznie całe swoje życie przebywają w szpitalu. Pewnego dnia spotkałam panią, która pomaga w Fundacji Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ i powiedziała mi,że tak na prawdę nie trzeba robić dużo, niekiedy wystarczy po prostu odwiedzić raz na jakiś czas te dzieci w szpitalu i dać im odrobinę uśmiechu.
Awatar użytkownika
Suprasia
Posty: 27
Rejestracja: 26 lut 2019, 13:28

Re: warto pomagać

Post autor: Suprasia »

pracuś pisze: ↑18 cze 2019, 19:41 Hello. Zastanawiam się w jaki sposób można pomóc dzieciom które są ciężko chore i praktycznie całe swoje życie przebywają w szpitalu. Pewnego dnia spotkałam panią, która pomaga w Fundacji Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ i powiedziała mi,że tak na prawdę nie trzeba robić dużo, niekiedy wystarczy po prostu odwiedzić raz na jakiś czas te dzieci w szpitalu i dać im odrobinę uśmiechu.
Oprócz tego, że tez odwiedzam czasem te dzieciaczki, to regularnie wpłacam jakąś kwotę na ich konto. One mają możliwość wyzdrowienia tylko wówczas gdy zostanie sfinansowane ich drogie leczenie. Fundacja Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl/ robi bardzo dużo, aby je ratować. Wystarczy poczytać na stronie o wszystkich organizowanych akcjach.
Awatar użytkownika
Ukrainski6
Posty: 5
Rejestracja: 05 sie 2019, 14:42

Re: warto pomagać

Post autor: Ukrainski6 »

Jak najbardziej akcja na plus. Dorzucę coś również.
Niektóre istoty są jak zera. Trzeba im cyfry, która by ich poprzedzała, a wówczas nicość ich nabiera dziesięciokrotnej wartości.
ODPOWIEDZ