Termin płatności faktury

Księgowość, biura rachunkowe, usługi i doradztwo księgowe. Gdzie szukać specjalistów?
Awatar użytkownika
tyria98
Posty: 1
Rejestracja: 29 kwie 2022, 8:15

Termin płatności faktury

Post autor: tyria98 »

Co robicie w sytuacjach, kiedy mija termin płatności faktur, które wystawiliście? Jak radzicie sobie w sytuacjach nieuczciwych kontrahentów? Zastanawiamy się od dłuższego już czasu nad skorzystaniem z usług profesjonalnej firmy, która zajmuje się faktoringiem. Wiem, że nawet mikrofaktoring jest możliwy, dla tak małych firm jak moja, więc dlaczego nie skorzystać.
alexaa

Re: Termin płatności faktury

Post autor: alexaa »

A jak przykładowo oceniacie program do wystawiania faktur darmowy Intaxo? Czy ktoś z was może pracuje na nim? Pytam, ponieważ właśnie szukam oprogramowania dla siebie i tak chciałabym się doradzić co do niego? Możecie mi napisać, czy faktycznie jest taki dobry, jak czytałam ?
nosleppeer

Re: Termin płatności faktury

Post autor: nosleppeer »

U mnie tematyka jest mocno powiązana i ja mam wrażenie, że nie jestem w tym względzie nikim innym, jak tylko budowaniem swojej własnej niezależności finansowej. No i ja na razie sprawdzam coś takiego https://www.easysend.pl/blog/podatek-od ... go-placic/ , bo nie znam się na prawie, a nie chcę kary płacić.
ODPOWIEDZ