FunkyMedia Łódź - opinie o agencji

Dzielimy się opiniami i przemyśleniami na temat firm.
Rikardo78

FunkyMedia Łódź - opinie o agencji

Post autor: Rikardo78 »

Hejka. Stronka z opinia więc może ktoś będzie mógł mi pomóc. Szukam opinii o Agencji FunkyMedia z Łodzi.

Temat jest taki, że kilka miesięcy temu podpisałem umowę z inną agencją. Chodziło o pozycjonowanie strony. Mijają kolejne tygodnie, miesiące - ja płacę, a efektów nie widać. Ba! Nawet mam wrażenie, że strona spadła w wynikach wyszukiwania, a na niektóre frazy zupełnie się nie wyświetla. Nie wiem czy to ich wina, czy coś innego, ale wiem jedno - chcę zmienić agencję i podjąć współpracę z taką, która wie co robi. Znajomy polecił mi właśnie FunkyMedia. Jestem ciekawy czy ktoś ich zna, słyszał o nich albo najlepiej współpracował z nimi. Dajcie znać i z góry thx.
MałaMi

Re: FunkyMedia Łódź - opinie o agencji

Post autor: MałaMi »

FunkyMedia - moim zdaniem najlepsi. Nie dziwię się, że ktoś Ci ich polecił. Ja też trafiłam do nich z polecenia. Mega zespół. Ludzie z ogromną wiedzą i doświadczeniem. U mnie był taki problem, że wcześniejsza agencja seo narobiła "cudów" jeśli chodzi o pozycjonowanie mojej strony. Niewłaściwe działania doprowadziły do filtrów i dopiero ludzie z FunkyMedia uświadomili, że to nie tak działa. Więc oddałam stronkę w ich ręce i teraz oni zajmują się jej promocję w sieci. Z sukcesami - z czego jestem mega zadowolona.
Mirka.S.

Re: FunkyMedia Łódź - opinie o agencji

Post autor: Mirka.S. »

Nie no jak nie widzisz efektów to za co płacisz? Bo rozumiem, że faktury dostajesz regularnie ;) Moim zdaniem nie ma sensu dłużej tego ciągnąć, bo faktycznie może to przynieść więcej szkody niż pożytku. Jestem pewna, że ludzie z FunkyMedia Ci pomogą. Dla mnie najlepsi w branży i sama często ich polecam. Zawsze indywidualnie podchodzą do klienta, problemy, projektu. Do tego kompleksowo więc pomogą na różnych płaszczyznach. Będzie pan zadowolony ;)
Feeria

Re: FunkyMedia Łódź - opinie o agencji

Post autor: Feeria »

Jeśli chodzi o mnie to Agencja FunkyMedia bardzo mi pomogła. Współpracowałam z kilkoma innymi wcześniej i niestety nie widziałam żadnych efektów. Tutaj - pełen profesjonalizm. Indywidualnie podeszli do tematu promocji mojej strony w sieci. Zaproponowali optymalne rozwiązania. Zdywersyfikowali metody. Dzięki takim działaniom szybko zauważyłam, że to działa i że promocja w sieci faktycznie może przynieść wymierne korzyści. Ja polecam, mogę wystawić im tylko pozytywną opinię i myślę, że będziesz zadowolony.
Karinos

Re: FunkyMedia Łódź - opinie o agencji

Post autor: Karinos »

Bardzo dobrze trafiłeś. Dla mnie FunkyMedia są bezkonkurencyjni. Widać, że znają się na tym co robią. Wiem za co płacę, bo ich praca przynosi mi wymierne korzyści. Mam więcej klientów. Moja marka jest bardziej rozpoznawalna. Do tego grono fanów w mediach społecznościowych robi mi reklamę poprzez udostępnianie moich treści. Ale wszystko to ogarnęli ludzie z agencji. Sama się na tym nie znam i wiem, że lepiej bym tego nie zrobiła. Także niezależnie od tego czy to będzie pozycjonowanie, czy social media, czy ads to z pewnością będziesz zadowolony.
Klaudiusz

Re: FunkyMedia Łódź - opinie o agencji

Post autor: Klaudiusz »

Jest sporo agencji na rynku, ale z doświadczenia wiem, że jakość usług jest różna. A niektórzy liczą sobie naprawdę spore pieniądze za usługi. Dlatego jeśli płacić - to tylko najlepszym. A tak jest w FunkyMedia. Ich działania są konkretne. Efekty widać. Plusem jest też to, że usługi świadczą kompleksowo więc nie musisz szukać innych do ads, a innych do pozycjonowania. Oni zajmą się wszystkim. I to z widocznymi efektami. Szybko zauważysz, że wydatki na reklamę mają konwersję.
IrenaKolska

Re: FunkyMedia Łódź - opinie o agencji

Post autor: IrenaKolska »

Prawda jest taka, że jeśli chodzi o reklamę w sieci to łatwo się pogubić. To nie problem żeby wydać pieniądze na ads, reklamę na fb czy w innych społecznościówkach. Ale uzyskanie z tego konwersji nie jest proste. I wbrew pozorom wszystkie takie działania wymagają ogromnej wiedzy i doświadczenie. A ludzie z FunkyMedia to mają. Wiedzą jak pozycjonować, jak ogarnąć social media czy inne formy promocji w sieci. Dlatego warto im zaufać. Myślę, że po pierwszej rozmowie wszystko będzie jasne ;)
Alicja

Re: FunkyMedia Łódź - opinie o agencji

Post autor: Alicja »

Też mam różne doświadczenia z agencjami. Sparzyłam się na kilku. A to co pozostawili po sobie wymagało niezłego sprzątania. Na szczęście w FunkyMedia nie mieli z tym problemu. Śmiało mogę powiedzieć, że jeśli chodzi o pozycjonowanie to najlepsi. Audyt, analiza backlinków, optymalizacja, konkretne działania. I są efekty. W sumie dla mnie to najważniejsze. Nie martwię się, że pewnego dnia zbanują mi stronę, bo ludzi z FunkyMedia po prostu wiedzą jak to robię.
Robert

Re: FunkyMedia Łódź - opinie o agencji

Post autor: Robert »

Na efekty pozycjonowania trzeba czasami poczekać. Ale jeśli mijają miesiące, a nic się nie dzieje to znaczy, że coś jest nie tak. Dlatego nie dziwię się, że planujesz zmienić agencję. Jeśli chodzi o FunkyMedia to myślę, że dobrze trafiłeś. To właśnie u nich dowiedziałem się, że na efekty trzeba poczekać, ale promocję w sieci można uzupełnić o inne działania, które są widoczne szybciej. I to się wzajemnie uzupełnia. Także w Twoim przypadku myślę, że zaproponują działania, które będą skuteczne.
Remek

Re: FunkyMedia Łódź - opinie o agencji

Post autor: Remek »

W temacie pozycjonowania wszystko jest możliwe. Jeśli nie widzisz strony w wynikach wyszukiwania na konkretne frazy kluczowe to jest opcja, że dotychczasowe działania spowodowały nałożenie filtrów. Wiem to z doświadczenia, bo byłem w podobnej sytuacji. Ale w FunkyMedia pomogą. Mi pomogli. Wytłumaczyli co i jak, podjęli konkretne działania i teraz wszystko śmiga jak należy. Agencje faktycznie są różne, ale na działania FunkyMedia nie będziesz narzekał. Pełna profeska.
Makarena

Re: FunkyMedia Łódź - opinie o agencji

Post autor: Makarena »

Nie ukrywam, że pandemia postawiła moją firmę na głowie. Działam w branży beauty i przez wiele tygodni miałam zamknięty biznes. Potem klientki bały się wrócić... No błędne koło. FunkyMedia byli moją ostatnią deską ratunku. Postanowiłam skorzystać z ich pomocy i postawić na reklamę w sieci. I serio, nie wierzyłam w efekty. Szybki okazało się, że grunt to docierać do właściwych osób. Odzyskałam klientów. Pojawiło się sporo nowych - także z okolicy, a nie tylko z moje miasta. Także jeśli chodzi o reklamę w sieci i FunkyMedia to ja jestem na tak.
Dario37

Re: FunkyMedia Łódź - opinie o agencji

Post autor: Dario37 »

Pozycjonowanie to nie jest jedno działania. To szereg działań, które muszą być zróżnicowane. Muszą się też wzajemnie uzupełniać. Muszą też bazować na wiedzy, no i doświadczeniu - bo bez tego się nie da. Także opcja, że coś zrobi się samodzielnie lub z "tanią" agencją raczej nie wchodzi w rachubę. W przypadku FunkyMedia nie ma mowy o braku wiedzy, doświadczenia czy całej reszty. Lepiej trafić nie mogłeś. Specjaliści od skutecznego i bezpiecznego pozycjonowania.
Kajka

Re: FunkyMedia Łódź - opinie o agencji

Post autor: Kajka »

Polecam FunkyMedia. Mało jest agencji, które działają tak sprawnie i rzetelnie. Dla mnie specjaliści od reklamy w sieci. Z nimi po prostu opłaca się współpracować. Działają tak, że liczba klientów rośnie, a marka staje się coraz bardziej rozpoznawalna. Człowiek wie za co im płaci :) Do tego zawsze można uzyskać wszystkie odpowiedzi na pytania - nie ściemniają, nie obiecują niestworzonych rzeczy. Właściwi ludzie na właściwym miejscu. Będziesz zadowolony z ich pracy. Jestem tego pewna.
Michał

Re: FunkyMedia Łódź - opinie o agencji

Post autor: Michał »

Ja nie lubię się rozdrabniać. Jeśli ktoś oferuje mu usługę - lubię, gdy jest kompleksowa. Nie mam czasu na kontrolę kilku agencji, z których każda będzie zajmowała się czymś innym. Dlatego zdecydowałam się na FunkyMedia. Pierwsze spotkania i w zasadzie mnie mieli :D Usługa od A do Z. Od opracowania strategii, przez analizę w zakresie niewykorzystywanych kanałów, po realizację. A że sprawdzili się w każdym aspekcie, to polecam i Tobie. Zespół, który zajmie się tematem promocji w sieci dobrze i zgodnie z panującymi trendami. Możesz tylko zyskać.
seeooo

Re: FunkyMedia Łódź - opinie o agencji

Post autor: seeooo »

Słyszałam o tej agencji, wiem jednak, że mają problem z płatnościami dla klientów. No i dlatego warto się zastanowić, jak agencja nie płacąca ludziom, może mieć wyniki. Moim zdaniem lepsza będzie ta https://adwave.eu/pozycjonowanie-stron/zielona-gora/ agencja SEO Zielona Góra. Jestem pewna, że to Wam się sprawdzi i nie będziecie mieli problemów z wynikami.
ODPOWIEDZ