Jubiler Lisiewski - polecacie?

Dzielimy się opiniami i przemyśleniami na temat firm.
Awatar użytkownika
walentyna78
Posty: 1
Rejestracja: 07 lis 2019, 5:50

Jubiler Lisiewski - polecacie?

Post autor: walentyna78 »

Hej, czy wiecie gdzie warto zamówić obrączki ślubne? Trafiłam na stronę sklepjubilerski.com. Znacie ten salon jubilerski? Polecacie?
Awatar użytkownika
Apoloniusz_88
Posty: 4
Rejestracja: 17 kwie 2020, 6:54

Re: Jubiler Lisiewski - polecacie?

Post autor: Apoloniusz_88 »

Kupowałem u nich pierścionek zaręczynowy. Bardzo szybko otrzymałem przesyłkę. Kontakt z obsługą jest bardzo łatwy i przyjemny. Narzeczona w siódmym niebie, zresztą moim zdaniem pierścionek też świetnie się prezentuje ;)
Awatar użytkownika
Opiniotwórczyni
Posty: 5
Rejestracja: 06 lip 2020, 21:49

Re: Jubiler Lisiewski - polecacie?

Post autor: Opiniotwórczyni »

Nie kupowałam tam nic, ale może mają skup złota ? Potrzebuję się go trochę pozbyć, a nie kupować nową biżuterię :) Jeśli ktoś z was jest w podobnej sytuacji, to sprawdź u jubilera w Krakowie, bo wiem, że skupują tam złoto. Jeszcze nie byłam tam i nie pytałam jak to wygląda. A prawdę mówiąc to nie mam bladego pojęcia czy cena się różni między skupami czy ona jest jakoś z góry ustalana ?
Mennica Skarbowa zł

Re: Jubiler Lisiewski - polecacie?

Post autor: Mennica Skarbowa zł »

W przypadku wyjątkowych propozycji biżuterii damskiej serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej Mennicy Skarbowej https://www.mennicaskarbowa.pl/Bizuteri ... l-104.html w której również mamy piękną biżuterię w najmodniejszym wydaniu i bardzo przystępnych cenach. Mamy nadzieję, że będziemy w stanie sprostać Waszym wymaganiom!
ODPOWIEDZ