Opinie Firma Usługowo Handlowa Rewi Zarzyka Witold Stara Wieś

Dzielimy się opiniami i przemyśleniami na temat firm.
Damian

Opinie Firma Usługowo Handlowa Rewi Zarzyka Witold Stara Wieś

Post autor: Damian »

Hej! Czy macie jakieś opinie na temat firmy Firma Usługowo Handlowa Rewi Zarzyka Witold Stara Wieś?
Czesław Nogaj

Re: Opinie Firma Usługowo Handlowa Rewi Zarzyka Witold Stara Wieś

Post autor: Czesław Nogaj »

TOTALNA MASAKRA.NIE POLECAM TEGO PSEUDO KOMISU JAKIM JEST ''REWI'' W STAREJ WSI NIE DALEKO BRZOZOWA. OSZUST, KŁAMCA I PROSTAK. TOTALNY JANUSZ BIZNESU I HANDLU AUTAMI W TEJ JEGO ZASRANEJ NIBY FIRMIE. ORAZ STACJI DIAGNOSTYCZNEJ, JAKĄ POSIADA JAK NA RAZIE(HEHE).A TERAZ DO SEDNA. JESTEM JEGO BYŁEM KLIENTEM NIESTETY TRAFIŁO I NA MNIE:((((( . POJECHAŁEM PO SAMOCHÓD DO BELGII Z TYM POSRAŃCEM 1 I OSTATNI RAZ. ZOSTAŁEM POTRAKTOWANY W BARDZO NIE MIŁY SPOSÓB. MIANOWICIE CHODZI O TO ZE MIAŁ TO BYC SAMOCHÓD DOBRY DLA MNIE. NIE MARZEŃ ZAZNACZAM.WYKRĘCIŁ TAKIEGO WAŁA Z CENĄ ŻE SZOK MIAŁO BYC PO TYLE I TYLE A WYSZŁO DUUUUUŻO WIECEJ. MAŁO TEGO NAPATRZYŁEM SIE NA JEGO NUMERY. JAKIE WYWIJAŁ NA MIEJSCU W KOMISACH SAMOCHODOWYCH U TURKÓW. TAK DRODZY PAŃSTWO TAK.KRĘCENIE LICZNIKÓW NA MIEJSCU, PISANIE UMÓW TO NA CIOTKE TO NA WUJKA I SZLAK WIE NA KOGO JESZCZE.MOŻE I NA UFO LUDKÓW NIE OBRAŻAJĄC ISTOT POZA ZIEMSKICH. KRADZIEŻE NA MIEJSCU W BELGII TO KOŁA TO AKUMULATORA TO CZESCI ZAMIENNNCYCH-NAGMINNIE .FIRME ZAREJSTROWAŁ DOPIERO W ROKU 2012. A OD KIEDY WESZLISMY DO STREFY SZENGEN.PEŁNĄ PARĄ SZŁY PRZEKRĘTY I SAME OSZUSTWA TO KLIENTÓW NA SAMOCHODACH SPROWADZANYCH I MIGANIU SIE OD PODATKÓW SKARBOWYCH. WIEM CO PISZE BO WIDZIAŁEM TO NA WŁASNE OCZY. LUDZIE SIĘ NIE SKARŻĄ I NIE MÓWIA NIC O TYM.CZAS BY LUDZIE PISALI O TYM GŁOSNO . TO MOŻE WYJDZIE NA JAW CAŁA PRAWDA LUB CHOCIAZ JEJ CZĘSĆ. TAKŻE JESCZE RAZ PRZESTRZEGAM WYSZYSTKICH PRZED TEGO TYPU NIE WIEM JAK GO NAZWAĆ CZŁOWIEKIEM TO ON NIE JEST. KAWAŁ CHAMA I TYLE. NIE KUPUJCIE U NIEGO NIC.NAWET ŚRUBKI BYM NIE KUPIŁ.POZDRAWIAM CZYTAJĄCYCH TĄ OPINIĘ.
Instalacje Śmieszek

Re: Opinie Firma Usługowo Handlowa Rewi Zarzyka Witold Stara Wieś

Post autor: Instalacje Śmieszek »

Witam Serdecznie

W lutym tego roku zakupiłem we firmie Rewi Opla Vivaro
Po miesiącu użytkowania padł mi alternator więc zadzwoniłem do firmy gdzie go kupiłem z pytaniem czy dało by się go naprawić .
Właściciel powiedział że tak proszę przyjechać to zobaczymy co się z nim podziało .
Naprawa przebiegła sprawnie .
2 godziny czekania i wóz naprawiony i co ciekawe bez żadnych kosztów .
Dosyć się zdziwiłem bo przecież w tych czasach nic za darmo nie ma.
Dla mnie firma REWI jest jak najbardziej w porządku
Polecam wszystkim

Jeszcze kilka słów do mojego poprzednika widać że go wyobraźnia trochę poniosła na siłę opisuje same negatywnie opinie.
Każdy ma do tego prawo.
Ale na siłę takie rzeczy pisać .
Być może to jest wpis konkurencji .
Każdy ma swoje sumienie i jeśli uważa że ta firma zasłużyła na same negatywny to jego sprawa.
Ja myśle ze każde opinie trzeba brać tak 50/50 zawsze są klienci zadowolenie oraz ci nie zadowoleni
Jeszcze nikt klientom nie dogodził

Ja daje firmie Rewi bardzo dużego PLUSA

Pozdrawiam wszystkich
Klient Śląsk

Re: Opinie Firma Usługowo Handlowa Rewi Zarzyka Witold Stara Wieś

Post autor: Klient Śląsk »

Dzień dobry
Widzę że ktoś sobie upatrzył gościa żeby mu dokopać .
Ja zakupiłem w zeszłym roku we firmie Rewi Citroena C4 cacko śmiga jak należy do dnia dzisiejszego.
Właściciel komisu jest bardzo miły Przyjechałem pociągiem do Rzeszowa i gość mnie odebrał na stacji PKP .
Transakcja przebiegła w bardzo miłej atmosferze .
Ja mogę tylko ZDECYDOWANIE POLECIĆ firmę Rewi
@@ Nie wierzcie w te bzdury co ktoś wypisuje widać gołym okiem że konkurencja pewnie specjalnie to pisze żeby go oczernić

Miłego dnia życzę
Przemysław -Jaworzno
Wiesiek Świebodzin

Opinie Firma Usługowo Handlowa Rewi Zarzyka Witold Stara Wieś

Post autor: Wiesiek Świebodzin »

Szukałem auta prawie po całej Polsce , do Pana Witolda miałem 670km i nie przejechałem sie na marne, znalazłem idealne auto dla mnie i mojej rodziny ( Ford S-Max) stan taki jak na zdjeciach, możliwość sprawdzenia auta na stacji diagnostycznej, przebieg sprawdziłem wszystko sie zgadzało.Profesjonalna obsługa. Bardzo polecam tą Firme ! Napewno wróce tutaj za kilka lat :)
Zbigniew Łąck

Opinie Firma Usługowo Handlowa Rewi Zarzyka Witold Stara Wieś

Post autor: Zbigniew Łąck »

Witam wszystkich

Od 10 lat co najmniej znam właściciela FUH REWI
w Starej wsi .
Moja cała rodzina kupuje u nich samochody .
Było to dokładnie 11 samochodów rożnego rodzaju od osobowych po terenowe oraz dostawczaki.
Naprawdę nigdy nie było z niczym problemu .
Ja zawsze polecam moim znajomym .
Oni także nigdy nie narzekali .

Polecam współpracę z firmą Rewi
ODPOWIEDZ