Opinie Immobart Deweloper Sp. z o.o. Warszawa

Dzielimy się opiniami i przemyśleniami na temat firm.
Oriana

Opinie Immobart Deweloper Sp. z o.o. Warszawa

Post autor: Oriana »

Hej, czy macie jakieś opinie na temat firmy Immobart Deweloper Sp. z o.o. Warszawa?
akła

Re: Opinie Immobart Deweloper Sp. z o.o. Warszawa

Post autor: akła »

Osobiście ich polecam. Sami kupiliśmy teraz dom na ich nowobudowanym osiedlu Bajka przy ulicy Krasickiego w Nowej Woli, a moja siostra kupiła u nich wcześniej dom na osiedlu Bocian. Deweloper IMMOBART http://www.immobart.pl/kontakt z Piaseczna jest rzetelny. Ich inwestycje są świetnie zlokalizowane, budowa idzie im szybko, ale są dokładni. Pomagają nawet w znalezieniu kredytu, który będzie opłacalny, jestem jak najbardziej za.
zamen
Posty: 76
Rejestracja: 30 wrz 2019, 17:52

Re: Opinie Immobart Deweloper Sp. z o.o. Warszawa

Post autor: zamen »

Akurat u mnie inny deweloper budował mieszkanie, ale również w Warszawie. Dlatego trudno mi o tym cokolwiek powiedzieć. Za to mogę polecić solidnego i profesjonalnego zarządcę jaki jest na moim osiedlu, to Per Modum. Każdemu takiego życzę, bo naprawdę dbają o to, żeby wszystko było jak należy.
Awatar użytkownika
bagatela
Posty: 55
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:44

Re: Opinie Immobart Deweloper Sp. z o.o. Warszawa

Post autor: bagatela »

Szukając pięknych i dobrze zlokalizowanych mieszkań w Krakowie, czy we Wrocławiu to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, zapoznanie się też z ciekawymi ofertami deweloperskimi
mechaniczna

Re: Opinie Immobart Deweloper Sp. z o.o. Warszawa

Post autor: mechaniczna »

Jeśli chodzi szukanie mieszkania w stolicy to słyszałam że na osiedlu zakątek harmonia można kupić w miarę niedrogie mieszkanie jak na stolicę z kredytem 2% i chyba się na takie zdecyduję
ODPOWIEDZ