Opinie Lux Home Macioch sp.j. Ząbki

Dzielimy się opiniami i przemyśleniami na temat firm.
Paula

Opinie Lux Home Macioch sp.j. Ząbki

Post autor: Paula »

Hej, czy macie jakieś opinie na temat firmy Lux Home Macioch sp.j. Ząbki?
Ałbertos

Re: Opinie Lux Home Macioch sp.j. Ząbki

Post autor: Ałbertos »

Mieszkania w dobrej cenie i dobrej lokalizacji. Porządne budownictwo, a deweloper pomaga w załatwianiu wszelkich formalności zarówno z kredytem jak i notariuszem.
Damian Żabówka

Re: Opinie Lux Home Macioch sp.j. Ząbki

Post autor: Damian Żabówka »

Mieszkania naprawdę ładne, widne, doinwestowane. Prezentacja szczegółowo omawiana, wszelka pomoc przy formalnościach prawnych. Osiedle na ten moment w 100% wykupione przez nowych właścicieli, tak przynajmniej mi się wydaje z tego co na co dzień widzę. Jest moc - jest super.
Dziubas799

Re: Opinie Lux Home Macioch sp.j. Ząbki

Post autor: Dziubas799 »

Inwestycje trafione w punkt. Zresztą świadczy o tym fakt, że mieszkania są wyprzedawane w ekspresowym tempie. Najnowsze inwestycja, tj Marki Park także zapowiada się super.

Cytat ze strony: "Marki Park to przede wszystkim bardzo spokojna, sielska atmosfera mieszkania z dala od zgiełku miasta. Bezpośrednia okolica inwestycji jest cicha i bezpieczna. Bliskość rozległych terenów zielonych – lasów i łąk – zapewnia czyste powietrze o każdej porze roku. Niedaleko do ścieżek rowerowych, basenu, boisk, placów zabaw, parków, siłowni i innych atrakcyjnych miejsc rekreacji, które przypadną do gustu miłośnikom sportowych aktywności lub rodzinnych wycieczek. Bardzo komfortowo można zrobić codzienne zakupy. W bezpośredniej okolicy znajdują się liczne sklepy, markety, apteki oraz punkty usługowe. Lokalizacja gwarantuje wygodę rodzinom z dziećmi. W odległości ok. 900 metrów od inwestycji mieści się szkoła podstawowa i przedszkole. Przyszli mieszkańcy mają także łatwy dostęp do takich miejsc jak: Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne (szkoła podstawowa, basen, sauna, hala sportowa, stadion), paczkomaty, urzędy, ośrodki zdrowia, stacje paliw, kościoły, restauracje czy centra handlowe."
ODPOWIEDZ