Opinie: telewizja internetowa bez umów, WP PILOT

Dzielimy się opiniami i przemyśleniami na temat firm.
Awatar użytkownika
Tubylec
Posty: 66
Rejestracja: 18 paź 2019, 19:44

Opinie: telewizja internetowa bez umów, WP PILOT

Post autor: Tubylec »

Opinie: telewizja internetowa bez umów, WP PILOT
:arrow: czy ktoś z was używa może ich najwyższego pakietu na ponad 100 kanałów z tvn24 włacznie?
Pytam bo zastanawiam się nad zakupem opcji własnie tej ale chce wiedzieć czy jakość rzeczywiście full hd i wszystko tam mają na poziomie?
Ćwikła

Re: Opinie: telewizja internetowa bez umów, WP PILOT

Post autor: Ćwikła »

Ja od wczoraj używam heheh.
Usłyszałam właśnie że mają TVN 24 , a bardzo chciałam posłuchać ten wywiad z księciem Harrym i Meghan Markle u Oprah, a u nich wczoraj bezładnie nadawali, więc zapisałam się na darmowe Siedem dni wp pilota u obejrzałam :mrgreen:

Nawet nie wiedziałam, że mają tyle mega kanałów do oglądania i jeszcze seriale, programy dla dzieci itd, wypas, świetny odbiór w full HD, mega mi się podoba.
Właśnie sobie seriale polskie oglądam na tablecie :)
Ćwikła

Re: Opinie: telewizja internetowa bez umów, WP PILOT

Post autor: Ćwikła »

Tu masz link gdzie jest te siedem dni za darmo jak chcesz https://pilot.wp.pl/landing-page/starte ... senna_2021 wg mnie warto skorzystać, cała rodzina znajdzie u nich coś dla siebie więc spróbuj, zawsze pierwsze dni za frugo :)
Różański

Re: Opinie: telewizja internetowa bez umów, WP PILOT

Post autor: Różański »

Mało kanałów ;) I do tego poza kosztami samej platformy potrzeba stabilnego, szybkiego internetu. Czym to się różni od rozwiązań tradycyjnych? Kablówki? Nie bardzo widzę korzyść. Mój Elpos całkiem sprawnie działa. Ofertę mam dużo większą, cena nieduża. A w pakiecie z internetem wypada bardzo korzystnie.
ODPOWIEDZ