Rogówka na wymiar?

Dzielimy się opiniami i przemyśleniami na temat firm.
Awatar użytkownika
stopka
Posty: 6
Rejestracja: 28 wrz 2019, 10:14

Rogówka na wymiar?

Post autor: stopka »

Hej marzy mi się rogówka nowoczesna, ale wymiar pokoju mam dość niestandardowy - czy znacie może jakieś firmy, które produkują takie meble na zamówienie i nie za miliony monet?
Awatar użytkownika
hdc
Posty: 9
Rejestracja: 27 sie 2019, 17:19

Re: Rogówka na wymiar?

Post autor: hdc »

Na pewno coś takiego znajdziesz, bo na rynku jest coraz więcej takich polskich firm, które robię rzeczy customizowane pod klienta. Też chętnie podpatrzę, bo marzy mi się fotel uszak robiony według mojej wizji :)
Awatar użytkownika
pungo
Posty: 4
Rejestracja: 13 gru 2019, 16:08

Re: Rogówka na wymiar?

Post autor: pungo »

my zamawialiśmy sofę na wymiar na https://www.cayadesign.com/ mają piekne włoskie meble tapicerowane. Jestem bardzo zadowolona z wyboru - użytkowe i piękne, czyli tak jak chciałam.
Awatar użytkownika
hdc
Posty: 9
Rejestracja: 27 sie 2019, 17:19

Re: Rogówka na wymiar?

Post autor: hdc »

o kurczę przepiękne te sofy. Najbardziej podoba mi się model Alto - właśnie taki marzy mi się do mojego salonu. Z tego co widzę firma jest dość popularna i zgarneła sporo nagród za design!
Awatar użytkownika
stopka
Posty: 6
Rejestracja: 28 wrz 2019, 10:14

Re: Rogówka na wymiar?

Post autor: stopka »

dziękuję bardzo za porady, chyba faktycznie sprawdzę tą firmę bo bardzo podoba mi się ta nowoczesna linia sof - takie meble własnie pasowałyby mi do domu.
Awatar użytkownika
oja
Posty: 117
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:56

Re: Rogówka na wymiar?

Post autor: oja »

Meble są bardzo ważne, dlatego trzeba się dobrze zastanowić nad ich wyborem. W końcu one nie tylko stanowią funkcje użytkowe, ale i również dekoracyjną. Ja planuje kupić sofa ze Scandicsofa. Słyszałam, że jest to solidny producent meblowy. Można zamówić u nich funkcjonalne i wygodne meble, które dobrze będą się prezentować.
Awatar użytkownika
weramarka
Posty: 62
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:51

Re: Rogówka na wymiar?

Post autor: weramarka »

też mam narożnik i 2 fotele wypoczynkowe z Caya Design :) rewelacyjne są te meble, takie dokładne wykonanie, nic nie skrzypi, materiał wszysty idealnie. Świetny producent. No i jest funkcja spania i pojemniki na pościel ( tu duży plus )
Awatar użytkownika
orszula
Posty: 43
Rejestracja: 06 lis 2019, 9:13

Re: Rogówka na wymiar?

Post autor: orszula »

no własnie miałam pytać czy mozna na tych narożnikach tez spac ale już wiem, ze tak :) chyba też się skusze bo od dawna marzy mi się taki duży, wygodny narożnik co by było wygodnie oglądać filmy wieczorami :)
Awatar użytkownika
weramarka
Posty: 62
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:51

Re: Rogówka na wymiar?

Post autor: weramarka »

orszula nawet się nie zastanawiaj tylko szalej na zakupach haha :) wyobraznia Cię w sumie tylko ogranicza :) na pewno bedziesz zadowolona :)
Awatar użytkownika
orszula
Posty: 43
Rejestracja: 06 lis 2019, 9:13

Re: Rogówka na wymiar?

Post autor: orszula »

a żebyś wiedziała weramarka, ze zaszalałam haha :) zamówienie złozone, po długich rozmyślaniach postawiłam na narożnik AVANTI :) Teraz tylko cierpliwie czekam na dostawę :)
Kalinaż12

Re: Rogówka na wymiar?

Post autor: Kalinaż12 »

Rogówka do salonu to świetne rozwiązanie, szczególnie w małych mieszkaniach. Sama zdecydowałam się na kanapę narożną do spania do mojej miniaturowej kawalerki. Dzięki temu sofa jest również moim łóżkiem i udało mi się zaoszczędzić trochę przestrzeni.
ODPOWIEDZ