Czekamy na dziecko

Znasz strony, które warto polecić? Daj znać!
Awatar użytkownika
BartoszRadzik
Posty: 46
Rejestracja: 30 sie 2019, 12:55

Czekamy na dziecko

Post autor: BartoszRadzik »

Niestety trochę zbyt późno zdecydowaliśmy się z żoną na potomka i teraz mimo intensywnych starań :D nie chce zaskoczyć :(
A żonie okres zaczyna zanikać i wprawdzie w tym artykule https://www.gyncentrum.pl/blog/pl/wczes ... enie-ciaza napisali, że nie jest to jeszcze powód do paniki, ale jednak zacząłem poszukiwania jakiejś dobrej kliniki specjalizującej się w leczeniu niepłodności.

Możecie jakieś doradzić?
karolinka

Re: Czekamy na dziecko

Post autor: karolinka »

My też czekamy na dziecko :) Powoli kompletujemy wyprawkę i szukamy albumu w którym zapiszemy wszystkie pierwsze razy naszego malucha. To będzie wspaniała pamiatka. Tutaj https://www.cewe.pl/blog/zlote-mysli-na ... korzystac/ znalazłam ostatnio złote mysli związane z narodzinami dziecka i mam zamiar je wykorzystać :)
Kacperuś90

Re: Czekamy na dziecko

Post autor: Kacperuś90 »

Sporo osób czekających na dziecko nie może się już go doczekać. Wydaje mi się, że takie osoby powinny poczytać na temat rozwoju dziecka od pierwszych miesięcy życia. Wiem, że rozwój dziecka jest bardzo ważny, dlatego też warto poszukać takich informacji w internecie. Wiadomo, że w sieci znaleźć można bardzo dużo artykułów dotyczących dzieci, dlatego też podczas czekania na dziecko warto poczytać troche na tego typu tematy. Takie jest przynajmniej moje zdanie w tej kwestii.
ODPOWIEDZ