Medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna - czy warto?

Znasz strony, które warto polecić? Daj znać!
łeba123

Medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna - czy warto?

Post autor: łeba123 »

W dzisiejszych czasach medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna osiągnęły bardzo wysoki poziom. Dzięki niej wiele osób pozbywa się niedoskonałości na swoim ciele a co za tym idzie kompleksów. Przeczytaj szczegóły na temat modelowania łydek. Decydując się na te i podobne zabiegi warto zlecić je specjaliście jakim jest Dr Marek Ciesiński.
Awatar użytkownika
lucjana
Posty: 45
Rejestracja: 30 sie 2020, 16:09

Re: Medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna - czy warto?

Post autor: lucjana »

Jak najbardziej, w końcu czasem lekka korekta urody każdej kobiecie dobrze zrobi. Ja w centrum medycznym Damiana https://damian-cme.pl/ , miałam usuwanie blizn z dzieciństwa. Zrealizowano to poprzez zabiegi laserowe, których efekty i mnie zaskoczyły na plus.
baśkj

Re: Medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna - czy warto?

Post autor: baśkj »

Tak, ale tylko jeżeli postawicie na jakość i na dobrych specjalistów. Od siebie polecam chirurga Łątkowskiego, który jest rzetelny, i który operował moje uszy. Uszy wcześniej maiłam strasznie duże, odstające, niesamowicie mi się nie podobały. Starałam się zasłaniać je włosami, ale to nie działało. Był to mój największy kompleks, który teraz zniknął. Chirurg profesjonalnie zajął się moimi uszami, są teraz dokładnie takie, jak chciałam. Cenowo wyszło korzystnie.
nik

Re: Medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna - czy warto?

Post autor: nik »

To już jest sprawa indywidualna, u mnie wyszło świetnie i powiem szczerze, że było warto udać się na zabieg plastyki powiek. Skóra wokół moich oczu była rozciągnięta, miałam opadające powieki, no ogólnie przez to wyglądałam na starszą, niż jestem. Zabieg wykonał chirurg Michał Knakiewicz z Knack Clinic http://knackclinic.com/zabiegi/plastyka-powiek/ we Wrocławiu. On zadbał o to, by po zabiegu skóra nie była zbyt naciągnięta, a powieki wyglądały naturalnie. Zabieg został przeprowadzony profesjonalnie, w odpowiednich warunkach przez rzetelnego specjalistę, polecam.
zbyniuś

Re: Medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna - czy warto?

Post autor: zbyniuś »

Jakiś czas temu na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. Obecnie można znaleźć sporo informacji na ten temat, ale trzeba uważnie sprawdzać, czy dane treści są w pełni wiarygodne. Jeśli chodzi o ten temat, na pewno warto zajrzeć na stronę ... https://www.drchodorowski.pl/dermatoskopia-lublin/
ODPOWIEDZ