Jaki ortodonta?

Potrzebujesz porady? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 42
Rejestracja: 10 lut 2020, 15:41

Jaki ortodonta?

Post autor: magdap »

Dzień dobry, ortodoncja Kraków - czy ktoś z Was mógłby mi polecić ortodontę? Planuję umówić się na wizytę i zależy mi na dobrym specjaliście.
Awatar użytkownika
laurkaa444
Posty: 24
Rejestracja: 03 kwie 2020, 13:41

Re: Jaki ortodonta?

Post autor: laurkaa444 »

W Warszawie chodziłam do dr Rafała Brandta, to specjalista z Villa Nova Dental Clinic, w końcu mam proste zęby :) chociaż zwlekałam z tego rodzaju leczeniem cieszę się, że sie w końcu zdecydowalam, od razu uśmiech lepiej wygląda
Awatar użytkownika
Lela
Posty: 149
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:35

Re: Jaki ortodonta?

Post autor: Lela »

myślę, że tu gabinet https://dentistica.pl na pewno będzie bardzo dobrym rozwiązaniem. Znajdziecie tu nie tylko ortodontów, także i protetyków, zabiegi leczenia kanałowego i wiele innych.
Awatar użytkownika
Maksik
Posty: 99
Rejestracja: 02 paź 2019, 17:34

Re: Jaki ortodonta?

Post autor: Maksik »

A ile czasu trzeba nosić aparat ortodontyczny? Wiem, że to na pewno indywidualna sprawa, ale chodzi mi tak mniej więcej. Opowiedzcie proszę jak to było u Was. W jakim wieku zakładaliście aparat na zęby i ile musieliście go nosić?
olgał

Re: Jaki ortodonta?

Post autor: olgał »

Idealnie trafiłaś, bo właśnie zakończyłam leczenie u ortolingwa2.pl i po całym procesie już wiem, że nie mogłam trafić lepiej. Ze względu na małą wadę zgryzu został mi polecony aparat lingwalny Incognito Lite. Zamki umiejscowiono tylko w miejscach, gdzie było to niezbędne, co przełożyło się na duży komfort użytkowania. Korekta przebiegła bardzo sprawnie. Aparat ten zalecany jest również u osób, u których wada powróciła.
połowa

Re: Jaki ortodonta?

Post autor: połowa »

Do ortodonty chodzę w przychodni Dental w Lublinie na ulicy Lwowskiej. Mam tam kompetentnego specjalistę, który zaproponował mi aparat nakładkowy invisalign, na który się zdecydowałam. On jest bardzo dobry, działa świetnie, nakładki mogę zdejmować, np. do mycia, ale ogólnie nosze go bez problemu. Wygląda świetnie, bo jest przezroczysty. Pod względem cenowym także się opłaca wybrać tę opcję, jestem z niej zadowolona, polecam :).
Awatar użytkownika
bzentrzystrzywysz69
Posty: 101
Rejestracja: 18 lut 2020, 19:16

Re: Jaki ortodonta?

Post autor: bzentrzystrzywysz69 »

Szukasz kompleksowej opieki stomatologicznej dla całej rodziny? Zajrzyj na stronę https://ortodontica.pl/, gdzie znajdziesz nie tylko profesjonalne leczenie ortodontyczne, ale również szeroką gamę innych zabiegów stomatologicznych.
ODPOWIEDZ