Pielęgnacja twarzy

Potrzebujesz porady? Zajrzyj tutaj.
Gośkowa

Pielęgnacja twarzy

Post autor: Gośkowa »

Cześć dziewczyny. Chciałabym się was poradzić odnośnie kosmetyków do twarzy. Mam ostatnio duży problem, ponieważ moja skóra źle reaguje na popularne kosmetyki z drogerii. Czy taka naturalna oliwa z oliwek na twarz naturelia.pl/kosmetyki-do-pielegnacji-twarzy/4-nawilzajacy-krem-do-twarzy-kwas-hialuronowy-5213002841099.html będzie łagodniejsza? Czy naturalne kosmetyki są skuteczne? Nigdy ich nie używałam.
bożenna

Re: Pielęgnacja twarzy

Post autor: bożenna »

A jakich produktów używacie do oczyszczania twarzy? Odpowiednie oczyszczanie jest oczywiście bardzo ważne. Dlatego warto zakupić sobie płyn micelarny - na przykład taki: https://glamiss.pl/demakijaz-i-oczyszcz ... arny-500ml .
weżka

Re: Pielęgnacja twarzy

Post autor: weżka »

mam problemy z trądzikiem, mój dermatolog przepisał mi kilka razy kosmetyki robione w aptece, w DOZie mi bardzo szybko je zrobili i kosztowały grosze, pomogły na moje problemy, korzystaliście z tego rodzaju kosmetyków? _________________________________________________
pikachuuśko

Re: Pielęgnacja twarzy

Post autor: pikachuuśko »

Ja się ostatnio mega zakręcilam na naturalnej pielęgnacji i totalnie nie żałuje bo ona bardzo pozytywnie się odbija na wyglądzie mojej cery :) super są te kosmetyki z serii eco sorbet z Bielendy. Pięknie nawilżają (mam serię malinową) do tego koją i oczyszczają skórę :)
judytaś

Re: Pielęgnacja twarzy

Post autor: judytaś »

U mnie odpowiednia pielęgnacja skóry twarzy to podstawa, mam cerę dosyć wrażliwą, więc stawiam na jak najlepsze produkty, dlatego też zdecydowałam się na kosmetyki z Eko Aleja w Gdańsku. Mają one delikatny skład i przede wszystkim są naturalne, więc nie powodują u mnie żadnych alergii
szowiś

Re: Pielęgnacja twarzy

Post autor: szowiś »

Zerknijcie sobie koniecznie tutaj https://ziaja.com/c/mleczka-do-twarzy-351 na różnego rodzaju mlecza do twarzy. Jest tam wszystko, czego będziecie potrzebować do kompleksowej pielęgnacji. Myślę, że jest to dobre miejsce na zakupy, gdzie nie zostawicie całej wypłaty. Zastanówcie się co konkretnie wam potrzeba i jakie macie problemy z cerą.
martuśka

Re: Pielęgnacja twarzy

Post autor: martuśka »

Zawsze do pielęgnacji twarzy stosowałam dobrej jakości kosmetyki, ale z czasem niestety to zbyt mało, aby twarz wyglądała młodo i świeżo. Nie ma co, no starzejemy się i każdego z nas to czeka. Niby chcemy starzeć się z godnością, ale nie ukrywajmy, że w dzisiejszych czasach trudno to zrobić, kiedy każdy odmładza się zabiegami medycyny estetycznej :D ja również spróbowałam :) w https://bienkowscyclinic.pl/ korzystałam z zabiegu z osoczem bogatopłytkowym, który pozwolił mi pozbyć się zmarszczek :) no i delikatnie powiększyłam sobie usteczka, które są bardzo subtelne i dodają mi pewności siebie :) warto dbać o siebie, ale gdy zwykłe kosmetyki nie pomagają, to warto pójść o krok dalej :)
Jabłońska

Re: Pielęgnacja twarzy

Post autor: Jabłońska »

A próbowałaś tlenoterapii. To zabieg co prawda związany z rehabilitacją, ale też całkiem fajnie działa na sama skórę. I to nie tylko na twarzy. Szczególnie gdy wybierzesz sie do gabinetu, gdzie mają komorę do takiego zabiegu. To się chyba nazywa komora hiperbaryczna. Na pewno w Szczecinie w SI Strefa Regeneracji mają. Sam zabieg zmniejsza różne dolegliwości skórne, przebarwienia, ranki szybciej się goją itd. Warto sprawdzić.
lauraa

Re: Pielęgnacja twarzy

Post autor: lauraa »

Grunt to dobrać dla siebie dobre kosmetyki i można wszystko. Jak chodzi o mnie, to planuję teraz tutaj https://mania-perfum.pl kupić sobie kosmetyki i przy okazji jakiś fajny perfum. Oni mają sprawdzone produkty i w dodatku w rozsądnych cenach. Dlatego tym bardziej opłaca się u nich dokonać zakupu.
aaba

Re: Pielęgnacja twarzy

Post autor: aaba »

Moim zdaniem korzystanie z naturalnych balsamów do ciała stanowi najlepszy wybór, ponieważ są one wolne od szkodliwych składników. Nawet osoby o wrażliwej skórze mogą bezpiecznie z nich korzystać. Czytanie etykiet kosmetyków jest ważne, by zapewnić naszej skórze właściwą pielęgnację. Warto rozważyć ofertę marki Savone i wypróbować ich produkt - https://savone.pl/produkt/balsam-do-cia ... de-sicile/
belisima

Re: Pielęgnacja twarzy

Post autor: belisima »

świetne są kosmetyki tak zwane recepturowe czyli robione na receptę w aptece, aktualnie używam kremu ktory zrobiłam w DOZ, super opcja, niedrogo i składy są fajne
ulka

Re: Pielęgnacja twarzy

Post autor: ulka »

Recepturowych kosmetyków nigdy nie kupowałam bo na półkach są miliony dobroci do wyboru. A drugie tyle dostępne tylko online. Teraz zachwycam się serum z retinolem Reishi od Orientany. Takie dobre serum, niczego mu nie brakuje, jestem zadowolona z efektów.
Kaśka

Re: Pielęgnacja twarzy

Post autor: Kaśka »

Ja polecam kolagen. Nic tak nie poprawia elastyczności skóry jak kolagen :) właśnie stosuję krem z Eveline Lift Booster Collagen, więc wiem jak dobre efekty daje. To jest jeden z niewielu kosmetyków, który polecam z czystym sumieniem.
Awatar użytkownika
patka
Posty: 124
Rejestracja: 03 lut 2020, 10:24

Re: Pielęgnacja twarzy

Post autor: patka »

U mnie niestety pojawiło się wiele zmian skórnych, mimo że przykładam dużą wagę do pielęgnacji swojej cery i stosuję dobre jakościowo kosmetyki. No nic, muszę umówić się do dermatolog wrocław - koleżanka polecała mi klinikę SoftSkin Clinic, także dzisiaj tam zadzownię i umówię się na pierwszy wolny termin.
ODPOWIEDZ