Elektronarzędzia i akcesoria elektryczne - zakup

Inne tematy, niekoniecznie związane z biznesem.
Awatar użytkownika
Oliwia92
Posty: 84
Rejestracja: 21 wrz 2019, 15:31

Elektronarzędzia i akcesoria elektryczne - zakup

Post autor: Oliwia92 »

Szukając dobrej jakości elektronarzędzi oraz akcesoriów do wykonywania instalacji elektrycznych to koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę przygotowaną przez sklep https://sklep.cseie.com.pl/ w którym można liczyć na profesjonalizm obsługi, konkurencyjne ceny i rozbudowaną listę produktów.
Awatar użytkownika
mjodzio
Posty: 12
Rejestracja: 04 kwie 2020, 22:33

Re: Elektronarzędzia i akcesoria elektryczne - zakup

Post autor: mjodzio »

Jeśli chodzi o elektronarzędzia to zakupy online robiłem na rotopino, mają duży wybór urządzeń AEG akumulatorowych i zdarzają się promocje, stacjonarnie to w leroy merlin chyba najłatwiej coś znaleźć bo tych elektronarzędzi mają dużo

kobalamin
Awatar użytkownika
kratter
Posty: 2
Rejestracja: 29 sie 2020, 22:23

Re: Elektronarzędzia i akcesoria elektryczne - zakup

Post autor: kratter »

kupujesz do tych swoich elektronarzedzi AEG akumulatory pro? Zastanawiam się czy warto w nie zainwestować? Widziałem, ze na pewno mają wskaźnik naładowania akumulatora i chyhba na dłużej starczają?
Awatar użytkownika
damage
Posty: 31
Rejestracja: 23 mar 2020, 23:44

Re: Elektronarzędzia i akcesoria elektryczne - zakup

Post autor: damage »

Słuchajcie, ja jestem już jakiś czas po remoncie i sporo rzeczy mi zalega, zajmując miejsce. Dlatego oddam narzędzia za darmo myślicie, że portal z ogłoszeniami lokalnymi będzie najlepszym miejscem do tego?
broksś

Re: Elektronarzędzia i akcesoria elektryczne - zakup

Post autor: broksś »

kratter ja tych akumulatorów uzywam w pracy, teraz sobie kupiłem dodatkowe, na allegro w strefie marek AEG ma swoj sklep i mają w promocji te akumulatory, a w prac zawsze dobrze mieć
ODPOWIEDZ