najtańsze oświetlenie led

Inne tematy, niekoniecznie związane z biznesem.
Awatar użytkownika
Tarik92
Posty: 1
Rejestracja: 02 lip 2022, 1:24

najtańsze oświetlenie led

Post autor: Tarik92 »

Gdzie kupię naprawdę najtańsze oświetlenie led? Możecie mi podpowiedzieć jakiegoś dostawcę, hurtownię, dystrybutora? I naprawdę chodzi o totalnie proste, najtańsze, bez bajerów oświetlenie led. Musze niestety ciąć koszty, więc nie chcę ciąć ich na jakości tylko ograniczyć bajery, które co prawda są fajne, ale także drogie. Możecie mi podpowiedzieć coś w tym zakresie?
izaa

Re: najtańsze oświetlenie led

Post autor: izaa »

Jak podświetlić lustro taśmą LED – poradnik macie jakiś? Pytam, ponieważ powoli zabieram się za już konkretne wykończenie swojego domu i rozglądam się za różnymi nowoczesnymi oraz praktycznymi rozwiązaniami... Co możecie mi powiedzieć na temat tej opcji???
lajka

Re: najtańsze oświetlenie led

Post autor: lajka »

Ja sie wlasnie rozglądam za jakas lampą ledową i znalazłam coś takiego https://www.elampy.pl/lampy-wiszace/787 ... 24-21.html , moim zdaniem bardzo ładna i na pewno bedzie pasowac do salonu
zoi88

Re: najtańsze oświetlenie led

Post autor: zoi88 »

Według mnie super się mogą sprawdzić taśmy LED wodoszczelne, które możecie zastosować nie tylko wewnątrz domu, ale i również na zewnątrz. Takie taśmy mają ogromny potencjał i dają też świetne możliwości...

stolik drewniany rtv
ODPOWIEDZ