protetyka stomatologiczna Kraków

Inne tematy, niekoniecznie związane z biznesem.
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 42
Rejestracja: 10 lut 2020, 15:41

protetyka stomatologiczna Kraków

Post autor: magdap »

Cześć, protetyka stomatologiczna Kraków - jakiego dentystę polecacie? Zależy mi na kimś sprawdzonym, dlatego też będę wdzięczna za każdą odpowiedź.
Awatar użytkownika
Hubertus
Posty: 114
Rejestracja: 07 maja 2019, 13:26

Re: protetyka stomatologiczna Kraków

Post autor: Hubertus »

Szczerze mówiąc nie wiem, czy proteza jest dobrym rozwiązaniem. Moim zdaniem warto zastanowić się nad taką opcją jak implanty. W Krakowie bardzo dobre implanty można wstawić w Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej doktor Świątkowskiej. Implanty niczym nie różnią się od naturalnych zębów i doskonale uzupełniają braki w uzębieniu. Myślę, że warto umówić się na wizytę by stomatolog doradził najlepsze rozwiązanie.
Awatar użytkownika
wall89
Posty: 22
Rejestracja: 04 gru 2019, 10:32

Re: protetyka stomatologiczna Kraków

Post autor: wall89 »

nie aż tak daleko od krakowa bo w sosnowcu mogę polecić klinikę UNI MED gdzie są specjaliści od neurologii i implantów na śląsku właśnie. oprócz tego da się usunąc tam znamiona wiec zakres usług jest naprawdę kompleksowy.
Awatar użytkownika
Elena93
Posty: 117
Rejestracja: 28 maja 2019, 14:41

Re: protetyka stomatologiczna Kraków

Post autor: Elena93 »

A może zainteresują Cię implanty? To moim zdaniem lepsze i bardziej estetyczne rozwiązanie. A w Krakowie masz dobrą klinikę w tym temacie. To Luxdentica. W jeden dzień możesz wykonać implanty - poczytaj tu https://implantkrakow.pl/implanty_w_jeden_dzien . Takie implanty wyglądają bardzo naturalnie.
Wiśnia

Re: protetyka stomatologiczna Kraków

Post autor: Wiśnia »

Polecam kazdemu implanty! Polecam leczenie implantologiczne, bo to właściwie strach ma duże oczy a sam zabieg nie jest bolesny. Wstawiomny implant nie różni się niczym w wyglądzie od normalnego zęba. Generalnie wyrywanie zęba, implant i gojenie, potem korona na góre i wszystko! Zrobie to tylko w jakiejsc dobrej klinice, ja na szczęście w Wawie mam http://usmiechzdrowia.pl/zabiegi/implan ... ologiczne/ gdzie pracuje paczka najlepszych lekarzy w Wawie
ODPOWIEDZ