Serwis od sprzętów domowych

Inne tematy, niekoniecznie związane z biznesem.
Awatar użytkownika
Kama71
Posty: 1
Rejestracja: 07 lis 2021, 9:27

Serwis od sprzętów domowych

Post autor: Kama71 »

Szukaliście kiedyś serwisu AGD w Krakowie? Ja chyba będę musiała oddać do naprawy pralkę, bo bardzo nie chciałabym musieć inwestować w nową... Boję się, że trafię na jakichś oszustów naciągających na kupowanie zbędnych części, gdzie finalnie okaże się że i tak nic już nie można zrobić. Miałam zresztą kilka takich sytuacji, a wy? Jak wybieracie serwisantów?
Awatar użytkownika
sławek
Posty: 1
Rejestracja: 17 lis 2021, 11:02

Re: Serwis od sprzętów domowych

Post autor: sławek »

W sumie naprawę pralek w Krakowie oferuje całkiem sporo firm także jest w czym wybierać ale fakt, niekoniecznie każdy serwis warto polecić. Też spotkało mnie kilka nieprzyjemnych sytuacji w tym zakresie i teraz już korzystam z usług wyłącznie jednej firmy od lat. Gdyby ktoś był zainteresowany to oczywiście podam namiary. Takie złote rączki zdecydowanie warto znać ;)
Awatar użytkownika
Dargomira_80
Posty: 1
Rejestracja: 08 sty 2022, 22:46

Re: Serwis od sprzętów domowych

Post autor: Dargomira_80 »

Ja jakiś czas temu umówiłam się na naprawę zmywarki w Krakowie i postawiłam na serwis, który koleżanka mi poleciła. Ona tam była z lodówką i powiedziała, że pracownicy raz-dwa sobie z nią poradzili, więc tym bardziej mnie zachęciła. No i chyba udało się trafić na kogoś naprawdę w porządku. Wystarczy dobrze poszukać, zorientować się wśród znajomych i tyle :P
ODPOWIEDZ