sklep ekologiczny

Inne tematy, niekoniecznie związane z biznesem.
Awatar użytkownika
Rozwita_94
Posty: 1
Rejestracja: 21 sie 2021, 14:31

sklep ekologiczny

Post autor: Rozwita_94 »

Cześć kochani mam pytanie odnośnie waszych przyzwyczajeń zakupowych :D Znacie jakiś sklep ekologiczny online? Teraz jest ich całe mnóstwo, więc chyba trudno by było nie trafić na przynajmniej jeden. Kupujecie w ogóle takie produkty czy raczej nie robi wam to większej różnicy? Ja staram się robić od czasu do czasu takie zdrowsze zakupy, a u was jak to wygląda?
Awatar użytkownika
Kosma
Posty: 1
Rejestracja: 21 wrz 2021, 7:23

Re: sklep ekologiczny

Post autor: Kosma »

Ja kupuję przede wszystkim superfoods online, bo taką żywność w internecie można znaleźć znacznie taniej i oczywiście wybór też jest większy. Tak jest też z suplementami diety, oczywiście tymi naturalnymi, kosmetykami i wieloma innymi produktami. Mam kilka ulubionych sklepów, ale ciągle pojawiają się nowe, więc trzeba obserwować rynek i szukać atrakcyjnych ofert :P
KlaudiaW

Re: sklep ekologiczny

Post autor: KlaudiaW »

Koniecznie zainteresujcie się usługami, które mogą wpłynąć na Wasze zdrowie i mowa tutaj między innymi o uzdatnianiu wody w Krakowie. Osobiście zastanawiam się na takim rozwiązaniem i wiem, że firma Twoja Czysta Woda może przedstawić mi interesującą ofertę w takiej kwestii, jak uzdatnianie wody Kraków. Co możemy zyskać takim zabiegiem, jak uzdatnianie wody w Krakowie lub Olkuszu https://twojaczystawoda.pl/uzdatnianie-wody/olkusz/? No przede wszystkim lepszą jakość wody pitnej, korzystny wpływ na środowisko oraz m.in. dbamy o lepszą trwałość sprzętów AGD.
ODPOWIEDZ