zabawki edukacyjne?

Inne tematy, niekoniecznie związane z biznesem.
Awatar użytkownika
Emanuela1992
Posty: 1
Rejestracja: 30 sty 2022, 4:16

zabawki edukacyjne?

Post autor: Emanuela1992 »

Możecie polecić mi jakieś fajne zabawki edukacyjne? Taką tablicę sensoryczną dziecko już ma, więc raczej chciałabym kupić coś innego. Możecie polecić mi jakieś fajne zabawki edukacyjne dla dwulatków? Będę naprawdę wdzięczna, bo nie lubię kupować zabawek, które w żaden sposób nie rozwijają dziecka. Chcę kupić coś, co pomoże dziecku w rozwoju jakichś zdolności, chociażby manualnych.
pinka

Re: zabawki edukacyjne?

Post autor: pinka »

Wiesz co, obecnie jest tak duży wybór zabawek że faktycznie czasami cieżko się na coś zdecydować. Ja szukam zabawek dobrej jakości i w dobrej cenie, bo nie widzę sensu przepłacać. I chyba zdecyduję się na zakup klocków ze sklepu takwiele.pl
dejzii

Re: zabawki edukacyjne?

Post autor: dejzii »

Cały stos atrakcyjnych zabawek możecie też znaleźć u firmy Auzou. Oni mają w ofercie zabawki dla dzieci kreatywne, czy to zestawy artystyczne, kolorowanki, wydrapywanki, gry, puzzle, czy też inne rzeczy. Jest tam z czego wybierać.. Dlatego sądzę, że każdy znajdzie tam coś atrakcyjnego dla dziecka.
ciemnanoc

Re: zabawki edukacyjne?

Post autor: ciemnanoc »

Może i nie jestem dzieckiem, ale strasznie lubię się bawić jak dziecko. W związku z czym może warto powiedzieć, że takie https://klub.fm/kolorowanki-antystresowe/ kolorowanki dla odstresowania mnie ciekawią. Fajnie byłoby coś po prostu zrobić w wolnym czasie, a mam go ostatnio całkiem sporo. Co wy na to?
elzaa

Re: zabawki edukacyjne?

Post autor: elzaa »

No ok - jak najbardziej można dać zabawkę, ale ileż można ich kupować, tak z drugiej strony... Może warto pójść w innym kierunku? Co przykładowo powiecie na hulajnogi dla dziewczynek ? Według mnie to super rozwiązanie, jakby co możecie zwrócić tutaj uwagę na firmę Puky.pl - ponieważ mają sprawdzone produkty.
maja

Re: zabawki edukacyjne?

Post autor: maja »

Mnie przekonują zabawki takie jak kotek mruczek chicco, córka mojej koleżanki przy nim się uspokaja i szybko zasypia. Wszystkie dzieci lubią przytulanki a ta może im towarzyszyć bardzo długo. Ta zabawka mruczy i wibruje a poza tym może też odtwarzać 4 utwory muzyki klasycznej
ODPOWIEDZ