Lakiery hybrydowe

Potrzebujesz porady? Zajrzyj tutaj.
soreś

Lakiery hybrydowe

Post autor: soreś »

Dziewczyny jakie lakiery hybrydowe polecacie? Jakich używacie? Co jest teraz modne? Macie jakieś pomysły na paznokcie na święta? Podrzućcie parę pomysłów, bo ja zupełnie nie wiem co wymyślić :)
Grażka42

Re: Lakiery hybrydowe

Post autor: Grażka42 »

Według mnie lakier hybrydowy powinien być z tak zwanej górnej półki aby nie niszczył paznokci. Tym bardziej, że produkty do odbudowy paznokci są strasznie drogie. Raczej nie chciałabym kupić byle jakiego lakieru, a potem inwestować w produkty do odbudowy.
wiśniowaaa

Re: Lakiery hybrydowe

Post autor: wiśniowaaa »

U mnie najlepiej sprawdzają się lakiery hybrydowe hi hybrid. Świetnie trzymają się na paznokciach, nie odpryskują i mają bardzo duży wybór kolorów. Bardzo często pojawiają się na nie promocje i można je kupić w świetnych cenach. Próbowałam wiele marek, ale te zdecydowanie wygrywają.
pawełska

Re: Lakiery hybrydowe

Post autor: pawełska »

soreś pisze: ↑18 gru 2020, 14:03 Dziewczyny jakie lakiery hybrydowe polecacie? Jakich używacie? Co jest teraz modne? Macie jakieś pomysły na paznokcie na święta? Podrzućcie parę pomysłów, bo ja zupełnie nie wiem co wymyślić :)
Dziewczyny jakie lakiery hybrydowe polecacie? Jakich używacie? Co jest teraz modne? Macie jakieś pomysły na paznokcie na święta? Podrzućcie parę pomysłów, bo ja zupełnie nie wiem co wymyślić :)
Tutaj https://fajnepaznokcie.pl/jak-nakladac- ... paznokcie/ sporo fajnych treści na temat paznokci wrzucają, poczytajcie sobie. Ja uczę się robić je samodzielnie, bo chcę zaoszczędzić. idzie mi coraz lepiej :)
ODPOWIEDZ