zmywarka

Potrzebujesz porady? Zajrzyj tutaj.
brusiaą

zmywarka

Post autor: brusiaą »

Poszukiwana zmywarka, stara nie miała wielu bajerów, ma już swoje lata więc pewnie technologia poszła mocno do przodu. Nie wiem na jakie funkcje powinnam zwrócić uwagę. Co myślicie o sprzęcie marki electrolux?
łiggi

Re: zmywarka

Post autor: łiggi »

dużo zależy od własnych potrzeb, czy dużo masz mycia, sa rózne rozwiązania. Ja mam zmywarkę electrolux z dodatkowym koszem maxiFlex. Mi sie ta opcja bardzo sprawdza zmywarka jest bardzo pojemna, można duzo naładować do srodka, górny kosz mieści bez problemu sztućce i inne akcesoria kuchenne
Łukaszz

Re: zmywarka

Post autor: Łukaszz »

Zastanawiam się na zakupem zmywarki. Mieszkam sam więc dużo tych naczyń brudnych nie ma, ale jednak. Nie wiem czy wybrać większą czy mniejszą, jak uważacie? Tutaj https://www.oleole.pl/artykuly/wszystki ... pic-.bhtml czytam na ten temat ale sam nie wiem. Mieszkanie duże nie jest, ale jakoś miejsce by się wygospodarowało.
małgośka

Re: zmywarka

Post autor: małgośka »

łiggi pisze: ↑05 mar 2021, 16:11 dużo zależy od własnych potrzeb, czy dużo masz mycia, sa rózne rozwiązania. Ja mam zmywarkę electrolux z dodatkowym koszem maxiFlex. Mi sie ta opcja bardzo sprawdza zmywarka jest bardzo pojemna, można duzo naładować do srodka, górny kosz mieści bez problemu sztućce i inne akcesoria kuchenne
czy wasze zmywarki mają funkcję AirDry?? Czytałam że zmywarka pod koniec mycia zmniejsza temperaturę a po myciu się otwiera i cyrkulacja powietrza sprawia, że wszystko się dobrze dosusza
ODPOWIEDZ