Blog podróżniczy o górach

Firmy, z których usług warto skorzystać. Rzetelni specjaliści, profesjonalni fachowcy.
Awatar użytkownika
whywelose
Posty: 8
Rejestracja: 14 maja 2019, 8:41

Blog podróżniczy o górach

Post autor: whywelose »

Polecam blog podróżniczy o górach, jak zaplanować wycieczkę w góry, pogoda Tatry, jakim szlakiem iść w górach.

Ciekawe artykuły, Opowieści z wypraw po Himalajach, Tatrach, Alpach i wiele więcej. Niesamowite zdjęcia i przydatne poradniki. Praktyczny blog dla każdego pasjonata gór.
Awatar użytkownika
Rozalia
Posty: 24
Rejestracja: 04 lut 2020, 19:19

Re: Blog podróżniczy o górach

Post autor: Rozalia »

Z pewnością jest bardzo ciekawy i w wolnej chwili do niego zajrzę. Pomyślałam sobie, że z takich dalekich wycieczek to przydałyby się fajne zdjęcia. I wcale nie trzeba kupować czy pożyczać jakiegoś full wypas aparatu. Po prostu wystarczy mieć dobry smartfon z aparatem i skorzystać z presetów Instafota. One sprawią, że zdjęcia będą pełne życia i zrobią niesamowite wrażenie na oglądających.
Awatar użytkownika
SylwiaK
Posty: 128
Rejestracja: 11 mar 2020, 23:31

Re: Blog podróżniczy o górach

Post autor: SylwiaK »

Ja uwielbiam chodzić po górach o każdej porze roku :) Jednak trzeba mieć się na baczności szczególnie na wiosnę czy jesienią bo wtedy pogoda jest bardzo kaprysna - pogoda zmienia się tutaj z godziny na godzinę. No a burze w górach sa bardzo niebezpieczne. Warto miec więc taką stację pogodową https://www.adler.com.pl/index.php/Main/Produkt/ad_1176 aby być na bieżąco ze zmianami aury przez co odpowiednio zaplanujemy swój szlak
Kaśka

Re: Blog podróżniczy o górach

Post autor: Kaśka »

SylwiaK pisze: ↑31 sie 2020, 12:26 Ja uwielbiam chodzić po górach o każdej porze roku :)
Mam dokładnie tak samo. Góry są piękne o każdej porze ! Dlatego w ciągu roku jestem tam przynajmniej cztery razy. Aktywny odpoczynek to dla mnie najlepsza regeneracja. Mam swój ulubiony hotel w Szczyrku, w którym zawsze się zatrzymuje. Jeden dzień z wyjazdu przeznaczam sobie na zabiegi SPA.
ODPOWIEDZ