Strona 1 z 1

Medycyna estetyczna - czy warto?

: 28 maja 2021, 14:06
autor: 0didżej0
Często nie czujemy się dobrze w swoim ciele i najchętniej zmienilibyśmy w sobie parę drobiazgów. Medycyna estetyczna cały czas się rozwija i daje nowe możliwości. Takie zmiany pozwalają nam pozbyć się kompleksów i lepiej zaakceptować swoje ciało. Polecam skontaktować się z chirurgiem plastycznym w Krakowie.

Re: Medycyna estetyczna - czy warto?

: 08 lip 2021, 11:44
autor: Połka
Jasne że warto! Warto się zastanowić w czym się chce sobie pomóc. Ja na przykład takie zabiegi depilacji laserowej wybrałam na pierwszy raz - https://klinikamiracki.pl/epilacja-laserowa/ i po całej serii nie mam w ogóle problemu z owłosieniem :) zero kupowania maszynek i podrażnień

Re: Medycyna estetyczna - czy warto?

: 13 lip 2021, 9:05
autor: lucjana
A czemu nie, skoro medycyna na to pozwala to jak któraś ma ochotę to droga wolna. Ja kilka razy skorzystałam z oferty centrum medycznego Damiana https://damian-cme.pl/ i za każdym razem jestem zadowolona. Póki co to głównie terapia aminokwasowa Jalupro, ale myślę też nad botoksem.

Re: Medycyna estetyczna - czy warto?

: 25 sie 2021, 10:51
autor: końm
Jasne! Wszystko jest dla ludzi, ja robiłam sobie jedynie usta, to znaczy powiększałam je u chirurga Łątkowskiego z kliniki w Polanicy-Zdroju. Wyszło pięknie, usta nie są zbyt duże, są lekko powiększone, bo wcześniej miałam dwie cienkie kreski i starałam się je powiększać makijażem, co nie bardzo mi wychodziło. Obecnie już nie muszę, bo są w idealnym rozmiarze, chirurg doskonale sobie poradził, spełnił moje oczekiwania w 100%.

Re: Medycyna estetyczna - czy warto?

: 20 wrz 2021, 22:27
autor: oluś
końm pisze: ↑25 sie 2021, 10:51 Jasne! Wszystko jest dla ludzi, ja robiłam sobie jedynie usta, to znaczy powiększałam je u chirurga Łątkowskiego z kliniki w Polanicy-Zdroju. Wyszło pięknie, usta nie są zbyt duże, są lekko powiększone, bo wcześniej miałam dwie cienkie kreski i starałam się je powiększać makijażem, co nie bardzo mi wychodziło. Obecnie już nie muszę, bo są w idealnym rozmiarze, chirurg doskonale sobie poradził, spełnił moje oczekiwania w 100%.
Zawsze warto szczególnie bezkrawawo -> Usuwanie blizn

Re: Medycyna estetyczna - czy warto?

: 20 paź 2021, 22:50
autor: Bogusia
Ja podobnie jak koleżanka wyżej, też powiększyłam sobie usta. Wydaje mi się, że to chyba najczęściej wykonywany zabieg jeśli chodzi o medycynę estetyczną. Jest to stosunkowo łatwy i szybki zabieg pod warunkiem, że wykonuje go doświadczona osoba. Warto poczytać opinie o danym gabinecie zanim zdecydujemy się na daną placówkę. Polecam też sprawdzić na https://powiekszanieustlodz.pl/powiekszanie-ust-lodz/ informacje odnośnie przeciwskazań i zalecenia po zabiegu.