Strona 1 z 1

kancelaria odszkodowawcza

: 02 lut 2022, 0:23
autor: bogdana-76
Jaka kancelaria odszkodowawcza jest według Was godna polecenia? Chodzi o odszkodowanie za szkodę śmiertelną, więc to musi być ktoś z wyczuciem, empatią i dobrym podejściem. A jednocześnie to musi być ktoś naprawdę skuteczny, kto będzie walczył do końca o odszkodowanie dla klienta. Znacie kogoś takiego? Możecie podrzucić jakieś namiary? Będę bardzo wdzięczna, bo sama nie wiem gdzie szukać.

Re: kancelaria odszkodowawcza

: 14 cze 2022, 8:39
autor: Miłosz
Z czystym sumieniem mogę polecić Ci kancelarię odszkodowawczą Ex Lege Odszkodowania. Jest to firma odzyskująca odszkodowania, która w sposób kompleksowy zajmuje się obsługą klientów indywidualnych, ale również i biznesowych. Na stronie internetowej kancelarii znajdziesz informacje na temat obszarów, w jakich działa. Zakres jest bardzo duży. W obszarze ich działań są między innymi: Strona jest przejrzysta, teksty są zrozumiałe, więc na pewno znajdziesz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania.
Miałem okazję skorzystać z ich usług jak miałem wypadek samochodowy. Załatwili mi nie tylko samochód zastępczy i bezpłatną rehabilitację, ale również wywalczyli bardzo okrągłe odszkodowanie. Jestem bardzo zadowolony i mogę ich śmiało polecić.