Strona 1 z 1

Strona gdzie zaplanujesz świąteczne zakupy

: 04 kwie 2020, 10:14
autor: BartoszRadzik
Jestem pod wrażeniem pomysłu, żeby w sieci można było w jednym miejscu przejrzeć wszystkie aktualne gazetki promocyjne i nie dość że wyraźnie widać towary, wygodnie przerzuca się poszczególne strony każdej gazetki, to są też ceny, godziny otwarcia, czyli to co najważniejsze.

Kapitalnie pomyślana jest gazetka lidl https://ding.pl/lidl,130, którą podzielono na sześć osobnych kategorii, możecie sobie zrobić naprawdę dobrą rozpiskę, osobno prezenty dla dzieci, osobno spożywka, chemia, wypieki, itd. Naprawdę ułatwiające, szczególnie w tych czasach :)

Re: Strona gdzie zaplanujesz świąteczne zakupy

: 27 cze 2020, 11:40
autor: malinka33
Dobrym pomysłem na prezent na każdą okazję jest elegancki zegarek. Mi spodobał się ten https://protime24.pl/product-aar-59300- ... wkowy.html Bardzo elegancki zegarek męski, dobrej znanej i cenionej marki. W tym sklepie znajdziecie wiele propozycji zegarków damskich i męskich.

Re: Strona gdzie zaplanujesz świąteczne zakupy

: 19 lip 2020, 21:48
autor: Arkadiusz1
To już bardziej złożona kwestia. Ja na pewno mogę Wam zasugerować, byście lepiej znaleźli sklep ze sprawdzonymi produktami, a później wybrali z tego oferty coś idealnego dla siebie. Na pewno warto zajrzeć do https://butymodne.pl/polbuty-meskie-c5547.html i samemu przekonać się, jak takie półbuty męskie mogą się sprawdzić jako prezent dla kogoś Wam bliskiego.

Re: Strona gdzie zaplanujesz świąteczne zakupy

: 18 wrz 2020, 18:15
autor: HAru
U mnie na na święta podstawa jeśli chodzi o prezent to książka. Wcześniej już zamawiam tak by ceny były jak najlepsze ze strony https://www.taniaksiazka.pl/autor/andrzej-sapkowski. Tam zawsze znajdę jakieś nowe książki nie dostępne nigdzie indziej

Re: Strona gdzie zaplanujesz świąteczne zakupy

: 06 paź 2020, 11:11
autor: Oleczka
Ja zazwyczaj świąteczne zakupy robię przez internet :) Zauważyłam, że tak jest taniej i szybciej ;) Ostatnio na przykład kupowałam bardzo fajne ozdoby na choinkę w sklepie internetowym https://happenings.pl/ozdoby-na-choinke, gdzie wcale dużo one nie kosztowały :) Za przesyłką też nie musiałam długo czekać, tak więc polecam :)

Re: Strona gdzie zaplanujesz świąteczne zakupy

: 09 paź 2020, 15:09
autor: opiumć
wszędzie mozna zrobić zakupy, tylko ważne jest aby po prostu zainwestować w dobrego i szybkiego neta który w miarę ogarnie przesył i tyle :)