Strona 1 z 1

Profesjonalny mechanik Płock

: 04 maja 2020, 9:19
autor: Unima_99
Hej! Szukam naprawdę dobrego i godnego zaufania warsztatu samochodowego w Płocku. Możecie mi kogoś polecić?

Re: Profesjonalny mechanik Płock

: 25 maja 2020, 1:35
autor: Oskar_93
Znasz serwis serwisplock.pl? Jeśli ni to bardzo polecam Ci sprawdzić ich ofertę. Nie naciągają klientów, widać, że mają spore doświadczenie w różnego rodzaju naprawach i nie tylko, bo zajmują się też autodetailingiem i diagnostyką. Kompleksowe usługi w dobrej cenie ;)

Re: Profesjonalny mechanik Płock

: 13 lip 2020, 8:35
autor: Scissorhands
Żeby nie musieć odwiedzać często mechanika, warto dbać o swój samochód. :) Nie tylko wyjdzie nas to taniej ale także nie będziemy tracić na to czasu. Często jeżdżąc niepoprawnie narażamy wiele kosztownych części na awarię, poczytaj tutaj https://systemyoczyszczaniaspalin.wordp ... odziennym/ jak dbać o jedną z podstawowych części samochodowych jaką jest katalizator.

Re: Profesjonalny mechanik Płock

: 18 wrz 2020, 13:43
autor: pracuś
Znalezienie takiego profesjonalnego mechanika samochodowego to nie lada wyzwanie. Dlatego też mój mąż stwierdził, że tym razem kupimy samochód z salonu. Więc zaczęłam przeglądać jakie mają propozycję i spodobały mi się samochody marki BMW. Znalazłam salon MINI Bawaria Motors Katowice w którym to mają super okazje cenowe. Poza tym jak kupujemy u nich samochód to mamy możliwość skorzystania z serwisu samochodowego. Także super takie rozwiązanie

Re: Profesjonalny mechanik Płock

: 28 paź 2020, 19:45
autor: Elena93
Nie jestem z Płocka, więc nie pomogę, ale czytałam, że jest firma, która profesjonalnie zajmuje się serwisowaniem samochodów ciężarowych. Mówię o nich https://serwisalltrucks.pl/serwis-samoc ... ezarowych/ . Naprawiają m.in. systemy hamulcowe, ogrzewanie itp. Obsługują obszar Suchej Beskidzkiej i okolic. Wyglądają na profesjonalistów, więc warto mieć ich na oku.

Re: Profesjonalny mechanik Płock

: 29 paź 2020, 7:29
autor: fajnoś
Jeśli się uda kogoś takiego znaleźć i ten ktoś może dobrze się sprawdzić na dłuższą współpracę, to świetnie. Jednak nie zawsze tak jest. Dlatego ja się cieszę,że sam jestem mechanikiem. Ale z takich usług jak usuwanie rys http://detailkingkrakowpoludnie.pl/lakier/ też korzystam.

Re: Profesjonalny mechanik Płock

: 04 kwie 2021, 22:16
autor: Włodek
Jeśli szukacie mechanika do BMW to z Płocka do Warszawy nie jest daleko i polecić Wam mogę ASO Bawaria Motors w Jankach, konkretna obsługa, zdecydowanie nie ściemniają, nie naciągają na koszty. Jeśli coś wychodzi w trakcie to informują i pytają czy robić. Zdecydowanie widać, że znają się na marce.

Re: Profesjonalny mechanik Płock

: 15 cze 2021, 1:33
autor: onkiś944
Musisz pamiętać o tym, że czasem trzeba oddać do regeneracji ważne części, jak m.in. turbosprężarka. Koniecznie zerknijcie sobie na stronę https://www.totalturbo.pl/ . Ta firma specjalizuje się w takich usługach i zrobią to używając najnowszych metod, rozwiązań oraz maszyn, co jest tutaj bardzo ważne.