Salon kosmetyczny

Radzimy, jak założyć własny biznes. Jak zarejestrować działalność, od czego zacząć, skąd wziąć fundusze.
aśko

Salon kosmetyczny

Post autor: aśko »

Mam w planach założyć swoją własną działalność, ale to dopiero za jakiś czas. Póki co zbieram informację, co i jak w pierwszej kolejności będę musiała zrobić, jak do tej sprawy podejść profesjonalnie. Myślę o tym, żeby otworzyć salon kosmetyczny, a dokładniej ma to być salon stylizacji paznokci.
tołka

Re: Salon kosmetyczny

Post autor: tołka »

Pamiętaj by kupić naprawdę porządne i sprawdzone artykuły kosmetyczne , które za nic nie będą w jakiś sposób przeszkadzały czy działały na niekorzyść. Otworzenie własnego salonu to nie taka bułka z masłem, co nie co trzeba się też namęczyć by wszystko się udało jak nalezy.
łsadawa

Re: Salon kosmetyczny

Post autor: łsadawa »

https://ledholo.com Hologramy 3D
Nowa epoka oświecenia.
Rewolucja w komunikacji wizualnej
Dzięki technologii Ledholo zaskoczysz i zachwycisz swoich klientów oraz partnerów biznesowych.
Doskonałej jakości, zawieszony w przestrzeni obraz 3D wyróżni i pozwoli zapamiętać Twoją markę, jej produkty i usługi.
KarolinaŁ

Re: Salon kosmetyczny

Post autor: KarolinaŁ »

Koniecznie zapamiętaj sklep spawear.pl. Pracuję w branży od wielu lat, a nigdy wcześniej nie natknęłam się na równie piękne sukienki kosmetyczne jak te, które znajdują się w ich asortymencie https://spawear.pl/43-sukienki-kosmetyczne. Możesz wybierać spośród wielu fasonów, wzorów i kolorów. Zachowasz nienaganna prezencję, a równocześnie nie zapomnisz o tym, aby dbać o swój komfort w trakcie kilku godzin pracy. Ogromny plus za rzeczową i przemiłą obsługę klienta.
Łucja Uski

Re: Salon kosmetyczny

Post autor: Łucja Uski »

Miałam od lat cerę trądzikową i zdecydowałam się na zabieg E-LIGHT IPL- TERAPIA NA TRĄDZIK https://coco-time.pl/ Dla osób z cerą trądzikową mogę potwierdzić, że znacznie zmniejszyła się ilości zapalnych zmian trądzikowych i zniwelowanie blizn potrądzikowych, zwężenie porów i wygładzenie skóry. Zabieg jest bardzo skuteczny.
ODPOWIEDZ