Reklama dla salonu kosmetycznego

Jak dbać o marketing firmy? Jak wypromować markę w mediach społecznościowych? Jak zbudować dobrą stronę internetową? Czy warto pisać bloga?
Anbiel

Reklama dla salonu kosmetycznego

Post autor: Anbiel »

Możecie mi podpowiedzieć, jaka reklama dla salonu kosmetycznego będzie najlepszą opcją? Dodam, że jeszcze nie otworzyłam działalności, planuję to zrobić na początku przyszłego roku. Możecie coś polecić? Na pewno będzie to salon paznokci Victoria Vynn, przetestowałam różne produkty i te są zdecydowanie najlepsze.
Awatar użytkownika
koreczek
Posty: 65
Rejestracja: 24 lip 2019, 9:40

Re: Reklama dla salonu kosmetycznego

Post autor: koreczek »

Ja swój salon reklamuję wraz ze wsparciem agencji https://mwp.org.pl/ . Ci od lat specjalizują się w promowaniu firm w sieci, mając bogate doświadczenie. Poznali moją markę i poprzez marketing internetowy zwiększyli zainteresowanie moją ofertą. Także zdecydowanie mogę ich polecić dalej.
karolinka

Re: Reklama dla salonu kosmetycznego

Post autor: karolinka »

Nie wiem jak wy, ale ja uważam, że pracownicy są wizytówką firmy i powinni się odpowiednio prezentować. Dlatego my wprowadziliśmy Odzież firmowa z logiem od GQB. Wszyscy nasi pracownicy noszą taką odzież i nie narzekają. Często mówią, ze jest bardzo wygodna. Natomiast klienci chwalą nas za profesjonalny wygląd.
ODPOWIEDZ