Ekspres do kawy

W jaki sposób wybrać odpowiednią nazwę dla naszej firmy? Czym powinien kierować się przedsiębiorca przy wyborze, a czego unikać? Wskazówki, porady, pomysły.
Awatar użytkownika
Angela
Posty: 45
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:36

Ekspres do kawy

Post autor: Angela »

Niedawno stałam przed wyborem ekspresu do kawy do mojej kuchni. Nie powiem bo ceny są różne jak i rodzaje. Wiem, ze chcąc napić się dobrej kawy muszę też zainwestować w dobry ekspres. Po moich poszukiwaniach doszłam do wniosku, że tutaj https://akcesoriabaristy.pl/pl/c/Ekspresy-do-kawy/48 najlepiej będzie go kupić. W końcu w profesjonalnym miejscu znajdzie się dobry ekspres.

Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 340
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:35

Re: Ekspres do kawy

Post autor: Oleczka »

A gdzie zaopatrujecie się w filtry wody do Waszych ekspresów do kawy? Ze strony https://strefafiltrow.pl/delonghi-dls-c002-ser3017.html wynika, że taki filtr powinno się wymieniać mniej więcej raz na dwa miesiące. Chyba więc warto kupić sobie w jakimś tanim sklepie zapas takich filtrów, aby później o tym nie zapominać, prawda?

Awatar użytkownika
bigoja
Posty: 93
Rejestracja: 18 cze 2019, 22:49

Re: Ekspres do kawy

Post autor: bigoja »

my uzywamy kapsułki nespresso wiec filtrow nie potrzebujemy :D jakos przelewowa kawa nikomu nie podchodzila, a kapsulki znikaja w tempie ekspresowym

Awatar użytkownika
Ukrainski6
Posty: 5
Rejestracja: 05 sie 2019, 14:42

Re: Ekspres do kawy

Post autor: Ukrainski6 »

Coś takiego właśnie jest mi potrzebne. Chyba skorzystam z oferty.
Niektóre istoty są jak zera. Trzeba im cyfry, która by ich poprzedzała, a wówczas nicość ich nabiera dziesięciokrotnej wartości.

ODPOWIEDZ