Elektroniczny obieg dokumentów

Księgowość, biura rachunkowe, usługi i doradztwo księgowe. Gdzie szukać specjalistów?
Awatar użytkownika
fritatta
Posty: 15
Rejestracja: 21 paź 2019, 9:24

Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: fritatta »

W moim biurze rachunkowym przybywa z roku na rok klientów. W związku z powyższym musiałam pomyśleć o innej formie archiwizowania dokumentów. Skorzystałam z oferty https://primesoft.pl/pl/elektroniczny-obieg-dokumentow . Dzięki elektronicznemu obiegowi dokumentów nie muszę posiadać archiwum z segregatorami, wszystko mam zapisane w serwerze i w razie czego od razu mogę dany dokument odszukać.

https://nzozrevita.pl/blog/gdyby-tak-nikt-sie-nie-odchudzal

Awatar użytkownika
katia
Posty: 64
Rejestracja: 31 maja 2019, 23:02

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: katia »

Tutaj https://fordata.pl/data-room-vs-dropbox/ warto sobie zerknąć na ten artykuł. Można się dowiedzieć o bezpiecznej alternatywie dla Dropboxa. Trzeba dbać o to, aby szybko, sprawnie i właśnie bezpiecznie udostępniać wszelki dokumenty. Koniecznie o tym pomyślcie. Dzięki temu nie narazicie się na straty i zaoszczędzicie sporo czasu.

Jurkaś

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: Jurkaś »

Tak to prawda ja również od pewnego czasu już użytkuję elektroniczny obieg dokumentów https://www.connecto.pl/elektroniczny-obieg-dokumentow/ i z dnia na dzień coraz bardziej przekonuję się o słuszności jego posiadania. Jeśli zależy nam na tym, aby wszelka dokumentacja była uporządkowana to oczywiście warto jest korzystać z takiego oprogramowania.

ODPOWIEDZ