księgowość w firmie

Księgowość, biura rachunkowe, usługi i doradztwo księgowe. Gdzie szukać specjalistów?
Awatar użytkownika
uzumaki
Posty: 56
Rejestracja: 27 lut 2019, 15:54

księgowość w firmie

Post autor: uzumaki »

Otwieram niewielką firmę i może ktoś doradzi jakie biuro księgowe w Gdańsku polecicie ? Jest bardzo duży wybór, przejrzałam już tyle ofert że mam mętlik w głowie. Ale najbardziej korzystna oferta wydaje mi się tego biura MG Finanse. Tym bardziej że duże doświadczenie i kompleksowe usługi księgowe. Może ta oferta będzie idealna ? Ktoś korzystał z ich usług ?

Awatar użytkownika
rozmowna
Posty: 50
Rejestracja: 27 lut 2019, 15:59

Re: księgowość w firmie

Post autor: rozmowna »

Mój szef zastanawia się nad fuzją z naszym dotychczasowym kontrahentem. Dałoby to nam nowe możliwości rozwoju, a także prawdopodobnie podwoiło zyski. Chce jednak zlecić tej drugiej firmie audyt sprawozdań finansowych http://www.glc.pl/audyt . Czy to częsta praktyka? Jak na to zareaguje druga strona?

Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 340
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:35

Re: księgowość w firmie

Post autor: Oleczka »

A czy korzystacie w Waszych firmach z elektronicznego obiegu dokumentów - takiego, o którym mowa na przykład na stronie https://primesoft.pl/pl/elektroniczny-obieg-dokumentow? Jeśli nie, to naprawdę warto się nad tym zastanowić. Taki obieg może nie tylko usprawnić procesy w Waszych firmach, ale też zmniejszyć koszty prowadzenia księgowości nawet o 23% :)

fjord nansen himil 60+10

Awatar użytkownika
natasza85
Posty: 14
Rejestracja: 06 lis 2019, 22:02

Re: księgowość w firmie

Post autor: natasza85 »

Najlepiej szukaj księgowej z polecenia. Ja tak znalazłam biuro księgowe z Lubaniu, które pomogło załatwić mi formalność z odzyskaniem i przyznaniem zasiłku Kindergeld Lubań. Polecam.

mańka

Re: księgowość w firmie

Post autor: mańka »

zdecydowanie zgadzam się że nie można szukać księgowej w internecie najlepiej popytać znajomych ja tak zrobiłam bo moja poprzednia księgowa narobiła mi bałaganu w papierach załamałam się bo sama nigdy nie dałabym rady tego odkręcić i sąsiadka poleciła mi https://superksiegi.pl/ rzetelnie podeszli do sprawy i wszystko super wyprostowali.

ODPOWIEDZ